جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

روحانی:
روحانی گفت: «کولبری» و «سوخت بری» در شأن مردم و کشور نیسترئیس جمهور با اشاره به اینکه تجارت مرزی با هدف ارتقای زندگی و معیشت مرزنشینان و در عین حال کمک به حوزه مبادلات تجاری با همسایگان شکل گرفت، تأکید کرد: پدیده هایی نظیر کولبری و سوخت بری، آسیب های جدی اقتصادی و اجتماعی دارد و به هیچ وجه در شان و منزلت مردم و کشور نیست و باید همه تلاش کنند این وضعیت ناهنجار سریعا سامان یابد.
12 اسفند 1399 21:20
همزمان با تقدیر از کارفرمایان مسئولیت پذیر در حوزه پیشگیری کرونا؛
وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی در همایش ملی تجلیل ازخانه های بهداشت کارگری برتر، کارفرمایان سلامت محور و کارفرمایان مسئولیت پذیر در حوزه پیشگیری و کاهش بیماری کرونا و رونمایی از 60 عنوان کتاب و بسته آموزشی مرتبط با سلامت کارگران گفت: سند افتخارمان این است که با بالا بردن سطح آگاهی، آموزش و اجرای دستورالعمل های بهداشتی در محیط های کارگاهی و تولیدی توانسته‌ایم بیماری کرونا را در محیط های کاری و تولیدی کنترل کنیم. همزمان با تقدیر از کارفرمایان مسئولیت پذیر در حوزه پیشگیری کرونا آئین تجلیل از خانه های بهداشت کارگری برتر برگزار شد
12 اسفند 1399 21:11
با حضوروزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی
نخستین مرکز مدیریت اورژانس کسب و کار کشور با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی و عیسی منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در دانشگاه علم و فرهنگ افتتاح شد.
12 اسفند 1399 21:5
با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛
با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مرکز ملی پایش سیاست‌ها و برنامه‌های اشتغال کشور زیرمجموعه دبیرخانه شورای عالی اشتغال در این وزارتخانه افتتاح شد.
12 اسفند 1399 20:56
در راستای توانمندسازی و حمایت از ۶۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل رقم خورد
به گزارش بازارکار، رئیس سازمان بهزیستی کشور در اختتامیه پازل همدلی با بیان اینکه مشارکت ۱۵ هزار خیر در پویش پازل همدلی ترویج فرهنگ نیکوکاری را در راستای توانمندسازی و حمایت از ۶۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل رقم زده است، گفت: این مدل موفق در قالب تامین پوشاک نو شب عید، پوشاک گرم زمستانی و ... تسری پیدا کند.
12 اسفند 1399 15:31
رییس جهاددانشگاهی:
رییس جهاددانشگاهی با تاکید بر این که بحث مهم در فعالیت‌های جهاددانشگاهی بحث برند شدن فعالیت‌های این نهاد در حوزه فرهنگی است، اظهار کرد: ما باید در دانشگاه‌ها برندی داشته باشیم که همه آن را بشناسند.
12 اسفند 1399 15:21
از 13 تا 16 اسفندماه در تهران
دستاوردهای آمورشی، اشتغال و کارآفرینی جهاد دانشگاهی در نمایشگاه نمایشگاه بین المللی آموزش و تکنولوژیهای نوین آموزشی (Iran EduTech) ارائه می شود.
12 اسفند 1399 15:16
شریعتمداری خبر داد:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از کسب رتبه اول وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در کیفیت خدمات دولت الکترونیک خبر داد .
12 اسفند 1399 15:3
در بین 20 دستگاه اصلی؛
ستاد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از نظر کیفیت وب گاه ها و خدمات الکترونیکی دارای شناسنامه خدمات مصوب سازمان اداری و استخدامی کشور در بین 20 دستگاه اصلی، جایگاه اول را کسب کرد.
12 اسفند 1399 14:47
مدیرکل امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش؛
مسعود شکوهی گفت: امسال مجوز استخدام 8 هزار کسب کرده ایم. برای اولین بار رشته امور تربیتی در دانشگاه فرهنگیان ایجاد شد.
12 اسفند 1399 13:1

سایت های مرتبط