جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

رئیس سازمان پژوهش در نشست مجلات رشد مطرح کرد:
رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با تأکید بر اینکه تربیت اخلاقی صدرنشین تربیت‌هاست، گفت: نسبت مجلات رشد با عنصر ایمان، علم، اخلاق، تفکر و عمل باید مشخص شود.
5 آبان 1400 19:15
از سوي مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري؛
پنجاه و يكمين نشست علمي-تخصصي با عنوان "دانشگاه، نهاد علم، پيامدها و اثربخشي هاي اجتماعي و اقتصادي فعاليت ها ( تحليل و نقادي گذشته، بيان ضرورت هاي تحول در آينده) روز چهارشنبه پنج آبان ماه ۱۴۰۰ از سوي مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري برگزار شد.
5 آبان 1400 17:36
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:
عبدالملکی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: همه مجموعه وزارت تعاون و کار از جامعه هدف بهزیستی حمایت می کند و برای احقاق حقوق افراد دارای معلولیت به کسی التماس نمی‌کنیم، اقدام قانونی می‌کنیم.
5 آبان 1400 14:53
رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد:
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه بنا داریم الگوی ایرانی اسلامی خدمت را همراه با متدهای دنیا در بستر اقتصادی به جامعه هدف سازمان ترسیم کنیم، گفت: این کار در راستای اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
5 آبان 1400 14:49
با حکم عبدالملکی؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی «رضا شریعت» را به عنوان سرپرست موسسه کار و تامین اجتماعی منصوب کرد. به گزارش بازارکار از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در متن حکم «حجت‌الله عبدالملکی» آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست موسسه کار وتامین اجتماعی » منصوب می‌شوید.
5 آبان 1400 14:33
گزارش تصویری؛
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش های دکتر قبادی دانا تقدیر و علی محمد قادری به عنوان رئیس سازمان بهزیستی کشور معارفه شد.
5 آبان 1400 14:21
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: کلینیک صنعت استان مرکزی تا کنون از تعطیلی۱۱۰ کارخانه جلوگیری کرده است.
5 آبان 1400 12:9
مدیر تعاونی فرش دستباف روستایی استان کرمانشاه از پیگیری برای راه‌اندازی مجتمع تولید فرش در سنقر خبر داد.
5 آبان 1400 12:7
دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور گفت: دبیرخانه از طرح‌های فناورانه و دانش‌بنیان در مناطق آزاد حمایت می‌کند.
5 آبان 1400 12:2
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان از برگزاری رویداد کارآفرینی ایدەهای فناورانه و نوآورانه در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی استان خبر داد.
5 آبان 1400 11:53

سایت های مرتبط