پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

نیروی انسانی رکن اصلی سازمان است

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان گفت: رعایت تقوا در ابعاد مختلف فردی و اجتماعی منجر به پیشرفت همه‌جانبه کشور می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان گفت: رعایت تقوا در ابعاد مختلف فردی و اجتماعی منجر به پیشرفت همه‌جانبه کشور می‌شود.
به گزارش بازارکار از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان» در نخستین همایش مدیران بنگاه‌های اقتصادی برتر صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: آموزه‌های اخلاقی واقعیت‌هایی است که امروزه غربی‌‌ها به عنوان علم به آن دست پیدا می‌کنند.
وی افزود: اکنون کشور ما در شاخص‌های نفوذ و مدیریت کلان راهبردی، نفوذ سیاسی و اقتصادی در منطقه جایگاه خوبی یافته و با همه محدودیت‌ها توانسته با خلاف مسیر افول غرب، پیشرفت کند.
پناهیان تأکید کرد: ما در مدیریت، نیازمند درک صحیح واقعیت، تشخیص درست و شجاعت در تصمیم‌گیری هستیم.
پناهیان با بیان اینکه رعایت تقوا در ابعاد فردی، اجتماعی و در عملکرد افراد نقش مؤثری دارد، گفت: تقوا یعنی مراقبت داشته باشید، با خدا زندگی کنید و هوشمند باشید.
وی با تأکید بر اینکه نیروی انسانی رکن اصلی سازمان است، اظهار کرد: تقوا در مدیریت نقش اساسی و کلیدی دارد، تقوا علاوه بر جنبه فردی ابعاد جمعی دارد. اگر شرکت‌ها به جای دید بروکراتیک، دید تعاونی داشته باشند و مسئولیت اجتماعی افراد تقویت شود منجر به افزایش نتایج کاری می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان خاطرنشان کرد: رعایت تقوا در ابعاد فردی و اجتماع مدیران‌عامل، باید با توجه به ارزش دانش و تجربه منابع انسانی، آنها را به میدان آورده و از تمامی منابع در راستای پیشرفت استفاده کنند.
مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا