خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

ایساک لنین براوو، سفیر نیکاراگوئه؛ کیفیت بالای محصولات تحسین برانگیز بود

پارک علم و فناوری خراسان رضوی، میزبان ایساک لنین براوو، سفیر نیکاراگوئه

به گزارش بازارکار و به نقل از اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان رضوی، ایساک لنین براوو، سفیر محترم نیکاراگوئه از شرکت‌های حوزه پزشکی پارک علم وفناوری خراسان رضوی، با هدف آشنایی با محصولات حوزه پزشکی و بررسی راههای مناسب و توسعه بین شرکت‌های پارک علم و فناوری خراسان رضوی و همچنین صادرات محصولات و توسعه روابط صادرات با کشورهای آمریکای جنوبی بازدید کرد.

در این بازدید شرکت احیادرمان پیشرفته به توضیح پیرامون محصولاتی از قبیل، دستگاه‌های ونتیلاتور مراقبت ویژه،دستگاه‌های ماشین بیهوشی و همچنین دستگاه CT Scan پرداخت.

در ادامه شرکت سامان دارو نیز با تکیه بر دانش پزشکی جوانان ایرانی به معرفی محصولات متنوع بیوتکنولوژی و همچنین ظرفیت شرکت سامان داروی هشتم  و دارو فاکتور هشت انعقادی نوترکیب انسانی و بررسی راه های مناسب و توسعه بین شرکت سامان داروی هشتم و وزارت بهداشت نیکاراگوئه پرداختند.

شایان ذکر است، ایساک لنین براوو، پس از بازدید دو شرکت احیا درمان پیشرفته و سامان دارو هشتم و آشنایی با محصولات این دو شرکت، اظهار کرد: کیفیت بالای محصولات تحسین برانگیز بود، ما کاملا از کیفیت بالای محصولات پزشکی که در ایران ساخته می شود آگاه هستیم و کشور نیکاراگوئه به دنبال این است که  فرصت های همکاری بین دو کشور ایجاد شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا