هرمزگان- سردبیر

۴۸۰نفر از بهره برداران کشاورزی هرمزگان درسامانه سیتا نام نویسی کردند

سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت:در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکنون بیش از ۴۸۰ نفر از بهره‌برداران شامل ۱۶۰ مرغدار و ۲۸۵ دامدار درخواست تسهیلات سرمایه درگردش حمایتی نهاده های دام و طیور به مبلغ سه هزارو ۳۸۲ میلیارد در سامانه تسهیلاتی سیتا ثبت کردند.

به گزارش بازار کار علی اصغر خلیلی در گفت وگوبا ایرنا افزود: از این تعداد ۴۴۰ نفر به مبلغ سه هزارو ۳۵۰میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات موردنیاز به بانک کشاورزی معرفی شده اند که ۸۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۲۳۵ میلیارد ریال شامل ۲۰ فقره تسهیلات مرغداران بمبلغ ۱۸۰میلیارد ریال و ۶۲ فقره تسهیلات دامداران به مبلغ۵۵ میلیارد ریال عقد قرارداد و پرداخت شده است.

وی ادامه داد: ضروری است دارندگان واحدهای دام، طیور و آبزیان هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام در سامانه سیتا اقدام کرده تا با معرفی به بانک جهت دریافت تسهیلات بانکی سرمایه در گردش مورد نیاز خود با سهل ترین وثیقه بانکی و کوتاهترین زمان ممکن اقدام شود.

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان اظهار داشت: باهماهنگی های به عمل آمده همکاران ما در سازمان جهاد کشاورزی و همه شعب بانک کشاورزی در ایام تعطیل فعال و در خدمت مردم هستند و با توجه به شناور بودن این تسهیلات، دارندگان واحدهای تولیدی در اسرع وقت نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک مورد نیاز بانک اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا