آموزش های مهارتی و تخصصیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

گامی دیگر در راستای تحقق طرح نخلستان؛

مهارت افزایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با انعقاد تفاهم نامه اجرایی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تسریع می شود.

تفاهم نامه اجرایی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای تحقق طرح نخلستان و مهارت افزایی فارغ التحصیلان دانشجویی در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای منعقد خواهد شد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این تفاهم ‏نامه در راستای اجرای طرح مهارت افزایی دانش آموختگان دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری در حوزه مشاغل و کسب و کارهای نوین (موسوم به طرح نخلستان) و با هدف ارتقای ظرفیت اشتغال پذیری آنان از طریق اجرای دوره‌های آموزش فنی و حرفه ای در حوزه نوآوری، کارآفرینی فناوری های نوین یا دانش بنیان بر اساس استانداردهای مهارت، میان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منعقد می شود.
بر اساس این گزارش، آیین انعقاد این تفاهم نامه با حضور غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و علی خیرالدین و امید رضایی فر معاون فن آوری و نوآوری و مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم تحقیقات و فن آوری برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا