مازندرانمازندران- سردبیر

ثبت نام از نخبگان مهارتی مازندران آغاز شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از آغاز ثبت نام نخبگان مهارتی استان در سالجاری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، سید حسین درویشی اظهار داشت: بزرگ ترین رویداد آموزش فنی و حرفه ای کشور، مسابقات ملی مهارت بوده که بستری مناسب برای رقابت سالم بین مهارت‌آموختگان و عرصه کشف استعدادهای فنی و حرفه ای در جامعه است.
وی در خصوص سوابق حضور مازندران در مسابقات ملی مهارت گفت: تا کنون نوزده دوره مسابقات ملی مهارت در کشور برگزار شده که قریب اتفاق در تمامی اداوار نخبگان مهارتی مازندران صاحب عنوان بوده و به عنوان عضو تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی اعزام و در این عرصه نیز باعث برافراشته شدن پرچم ایران شدند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از ثبت نام نخبگان مهارتی برای حضور د ر بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت خبر داد و اظهار داشت: برای حضور در این دوره از مسابقات، مهارت آموختگان توانمند و متولدین 12/10/1380 به بعد می توانند با مراجعه به سامانه www.worldskills.ir/1400/03/22/competitors در یکی از 43 حرفه آموزشی تا 17 تیرماه سالجاری ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: این رویداد در سه مرحله شهرستانی هفته اول مرداد، استانی هفته پایانی شهریور و ملی نیمه دوم آذر برگزار که نهایتا نخبگان هررشته به عنوان منتخبین تیم ملی مهارت تعیین و پس از طی اردوهای مختلف ملی ، نخبه مهارتی تیم جمهوری اسلامی تعیین و به مسابقات جهانی اعزام می شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا