دسته‌بندی نشدهرویدادهاسیستان و بلوچستان- سردبیرفرهنگی و اجتماعینوآوری و کارآفرینی

نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای زنان سیستان و بلوچستان برگزار می شود

 رییس کمیسیون بانوان شورای شهر زاهدان گفت: برای اولین بار نمایشگاه توانمندی ها،دست آفریده‌ها و دستاوردهای زنان استان در زاهدان برپا می‌شود.

به گزارش بازار کار به نقل ازایسنا، “مریم عسکری دهنو” افزود: این رویداد بزرگ فرهنگی – اقتصادی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و تبیین دستاوردهای زنان استان برپا خواهد شد.
وی بیان کرد: این نمایشگاه بزرگ استانی با محوریت شورای اسلامی شهر زاهدان ،شهرداری زاهدان و دانشگاه سیستان و بلوچستان در محل سالن سرپوشیده ۲۲ بهمن دانشگاه س و ب برپا خواهد شد .
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از هنر و توانمندی ها و توسعه کارآفرینی زنان استان دانست و افزود: علاوه بر توسعه و ترویج کارآفرینی؛ ایجاد بانک اطلاعاتی و دوره های آموزشی علمی کسب و کار نیز توسط شهرداری زاهدان برای این بانوان در نظر گرفته خواهد شد.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه توانمندی ها،دست آفریده‌ها و هنرمندی زنانِ سراسر استانمان با حضور ادارات کل دستگاه‌های مختلف از جمله جهاد کشاورزی، بهزیستی،فنی و حرفه ای،سپاه، کمیته امداد،پارک علم و فناوری و … انجام خواهد شد .
رییس کمیسیون بانوان شورای شهر زاهدان این نمایشگاه را بستر مناسبی برای نشان دادن توانمندی ها و هنرِ دستِ زنان استانمان دانست و بیان کرد: برای اولین بار نمایشگاهی ویژه بانوان در حوزه‌های مختلف از جمله مشاغل خانگی ،صنایع غذایی و تولیدی استارتاپ‌ها صنایع دستی و هنری در زاهدان برگزار خواهد شد که امیدواریم ضمن معرفی این هنر و توانمندی، باعث توسعه و ترویج کارآفرینی باشد.
این نمایشگاه از ۲۹ خرداد تا ۲ تیر در محل سالن سرپوشیده ۲۲ بهمن دانشگاه برگزار خواهد شد .

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا