یزدیزد- سردبیر

خودمان را نسبت به تمام کارگران و بازنشستگان سنگ آهن مرکزی مسئول می‌دانیم

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای ترویج عدالت در میان کارگران گفت: بکارگیری نیرو در سنگ آهن مرکزی ایران متمرکز و بر اساس آزمون می‌شود.

مجتبی حمیدیان در آیین رونمایی از طرح‌های پیشرفت و توسعه شرکت سنگ آهن بافق که با حضور وزیر تعاون برگزار شد با بیان اینکه در این شرایط سخت کشور اگر قوت قلب مدیران ارشد نباشد کار در واحدهای تولیدی بسیار سخت است، اظهار داشت: خودمان را نسبت به تمام کارگران و بازنشستگان سنگ آهن مرکزی مسئول می‌داند.

وی افزود: هزینه‌ها، مصارف و انتظاراتی که قشر کارگری دارد کف وظایف ماست و هر کاری که انجام می‌دهیم همیشه شرمنده این قشر هستیم چرا که مشکلات آنها را حل نمی‌کند ولی در طرف مقابل واقعیت ها و مشکلات اقتصادی هم روبروی ما قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران رفع تبعیض را یکی از برنامه‌های مهمی دانست که در دستور کار قرار گرفته عنوان کرد: برخی اعتراض‌ها به نسبت‌های پرداختی است و لازم بود که در این زمینه حرکتی برای نزدیک‌تر شدن به سمت عدالت انجام شود.

حمیدیان افزود: در نشست‌هایی با تشکل‌های کارگری و نمایندگان آنها انتظاراتشان را اعلام کنیم و بتوانیم علاوه بر حرکت به سمت عدالت، مشکلات آنها هم تا حد امکان برطرف شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا