مازندرانمازندران- سردبیر

فرماندار شهرستان نور : لزوم جذب سرمایه‌گذار برای رونق اقتصادی واشتغال آفرینی شهرستان نور

احمد توکلی گفت: با جذب سرمایه گذار و اجرای پروژه‌های متعدد می‌‌تواند اشتغال آفرینی و رونق اقتصادی برای شهروندان به همراه داشته باشد.

احمد توکلی فرماندار نور در آیین کلنگ زنی دیواره ساحلی شهر رویان که با حضور شهردار و شورای اسلامی شهر رویان و مسئولان شهرستان در ساحل رویان برگزار شد با تبریک دهه کرامت اظهارکرد: انقلاب اسلامی در ایران با ایجاد خودباوری میان مردم سبب شد تا به دنبال معلومات و کسب علم و دانش باشیم و به فرمایش رهبری سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرینی بتوانیم با خوداتکایی کارها را پیش ببریم.
جعفر حسین زاده شهرداررویان با اشاره به ابلاغ طرح تفصیلی شهر و مصوبه ستاد ساماندهی سواحل پیاده‌راه گردشگری ۲۰متری برای استان مازندران اظهارکرد: در این راستا نخستین زیرساخت برای ایجاد پیاده راه که مسیر گردشگری هم محسوب می‌شود، ایجاد دیوار حفاظتی با مشخصات فنی است که ستاد ساماندهی سواحل و امور منابع آب اعلام کرد.
وی با بیان اینکه برای مبلمان ساحلی در مسیر پیاده روی گردشگری ۲۰متری به دنبال مشاوره طراحی هستیم، افزود: مشاور در طول مسیر احداث دیواره ساحلی و جاده، مبلمان ساحلی آن را مشخص و ظرفیت‌های گردشگری لازم، خدمات گردشگری، اماکن تفریحی توریستی و.. در طول مسیر را طراحی می‌کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا