فارس- سردبیر

اعتبار طرح‌های هفته جهادکشاورزی در فارس ۲ هزار میلیارد ریال است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: ۴۱ پروژه عمرانی و اشتغال زا با اعتباری افزون بر ۲ هزار میلیارد ریال در هفته جهاد کشاورزی افتتاح می‌شود.

به گزارش بازار کار به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس روز جمعه در مطلب ارسالی از قول مجتبی دهقان پور افزود: از این طرح‌ها، ۳۶ طرح اشتغال زا و مابقی عمرانی است.

وی گفت: طرح های اشتغال زا در زمینه های تولیدات گیاهی، دامی و صنایع تبدیلی و غذایی با اعتباری بیش از یک هزار و ۶۴۳ میلیارد ریال اجرا می شود و اشتغال زایی ۱۴۰ نفری را به دنبال دارد.
وی با اشاره به اینکه طرح های عمرانی شامل اجرای سامانه نوین آبیاری در قالب ۸۱ پروژه در سطح ۸۳۱ هکتار و احداث چهار کانال و شبکه آبیاری و زهکشی است، تصریح کرد: اعتبار اجرای این طرح ها ۳۹۲ میلیارد ریال است و با اجرای طرح های مذکور ۲۹۳ خانوار بهره مند می شوند.
دهقان پور ضمن تبریک فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی، ابراز کرد: این هفته با شعار “کشاورزی دانش بنیان، تولید ملی و امنیت غذایی”، از روز شنبه بیست و یکم خرداد آغاز می شود و در روز جمعه بیست و هفتم خردادماه همزمان با “روز جهاد کشاورزی” پایان می یابد.
وی افزود: روز بیستم خردادماه با حضور در نماز جمعه به عنوان سخنران پیش از خطبه و تشکیل میزخدمت سازمان جهاد کشاورزی در محل نماز جمعه به استقبال این هفته خواهیم رفت.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بیان کرد: برگزاری مجمع عمومی این سازمان و همایش تجلیل از تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی، غبارروبی مزار شهدای جهاد کشاورزی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بخش کشاورزی از دیگر برنامه های این هفته است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا