خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

به عنوان اولین استان کشور و با همکاری کارشناسان مجرب حوزه اشتغال شهرستان‌ها انجام شد/ تشکیل کارگروه تخصصی نظارت بر اشتغال در بهزیستی خراسان رضوی

بهزیستی خراسان رضوی، با کمک کارشناسان زبده‌ی اشتغال در بهزیستی شهرستان‌های استان، یک کارگروه تخصصی نظارتی تشکیل داده است.

به گزارش بازارکار و به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان خراسان رضوی، جانشین معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی، گفت : این کارگروه، بر تمام فرایند اشتغال از ثبت‌نام و آموزش گرفته تا دریافت تسهیلات و ایجاد فرصت شغلی، نظارت خواهد کرد.
مهنوش با غیشنی گفت: برای بهبود فرایند اشتغال و کاهش خطا و محقق شدن اهداف برنامه‌ی اشتغال، و با توجه به رشد ۶۰ درصدی اعتبارات و تعهدات اشتغالی، این نظارت ضروری است.
وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی سازمان بهزیستی، این کارگروه را با استفاده از کارشناسان مجرب و پخته‌ی ۷ شهرستان استان راه‌اندازی کرده‌ایم که بر چگونگی تسهیلگری اشتغال مددجویان در مراحل قبل، حین و بعد از اشتغال، نظارت کنند.
وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه امسال ۹۸۷ میلیارد تومان اعتبارات اشتغالب به بهزیستی خراسان رضوی اختصاص یافته که تا کنون ۳۷ درصد از آن به بانک‌ها ابلاغ گردیده است.
وی اظهار امیدواری کرد که تعهدات اشتغالی بهزیستی استان به میزان تقریبی ۹ هزار نفر با تمهیدات اندیشیده شده، محقق گردد.

شایان ذکر است در این نشست آموزشی ۱۰ کارشناس اشتغال از ۷ شهرستان برتر استان در این زمینه شرکت داشتند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا