اجتماعیاخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مراسم معارفه رئیس جدید جهاددانشگاهی فردا برگزار می‌شود

مراسم تکریم دکتر حمیدرضا طیبی رئیس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رئیس جدید این نهاد صبح فردا برگزار می شود.

 

به گزارش بازارکار به نقل از جهاددانشگاهی، مراسم تکریم دکتر حمیدرضا طیبی رئیس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رئیس جدید این نهاد با حضور جهادگران و مسئولان کشوری برگزار می شود.
این مراسم ، یکشنبه ۲۲ خردادماه ساعت ۱۰:۳۰ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.
به گزارش مهر، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ۳ خردادماه خود با قدردانی از خدمات و تلاش‌های دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی، به دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی به‌عنوان رئیس جدید جهاددانشگاهی رای دادند.
دکتر طیبی بین سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۱ مسوولیت جهاددانشگاهی را بر عهده داشت.
همچنین دکتر دهقانی فیروزآبادی رئیس جدید این نهاد که پیش از این به عنوان معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی مشغول فعالیت بود، تحصیلات خود را در رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه صنعتی شریف به پایان رساند و در حال حاضر، دانشیار دانشکده مهندسی هوافضا و عضو هیات علمی این دانشگاه است.
از دیگر سوابق اجرایی این استاد نمونه آموزشی و پژوهشی دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی شریف می‌توان به معاونت فرهنگی و اجتماعی و مشاور رئیس دانشگاه شریف و تأسیس و مدیریت پرئیس نوآوری و مرکز تحقیقات شهید تهرانی مقدم و… اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا