دسته‌بندی نشدهرویدادهافرهنگی و اجتماعی

مراسم معارفه رییس جدید و تکریم رییس سابق جهاددانشگاهی برگزار می‌شود

مراسم تکریم دکتر حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد برگزار می شود.

به گزارش بازار کار به نقل از ایسنا، مراسم تکریم دکتر حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد با حضور جهادگران و مسئولان کشوری، فردا، یکشنبه ۲۲ خردادماه ساعت ۱۰:۳۰ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.
گفتنی است، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ۳ خردادماه خود با قدردانی از خدمات و تلاش‌های دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، به دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی به‌عنوان رییس جدید جهاددانشگاهی رای دادند.
دکتر طیبی بین سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۱ مسوولیت جهاددانشگاهی را بر عهده داشت.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد که پیش از این به عنوان معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی مشغول فعالیت بود، تحصیلات خود را در رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه صنعتی شریف به پایان رساند و در حال حاضر، دانشیار دانشکده مهندسی هوافضا و عضو هیات علمی این دانشگاه است.
از دیگر سوابق اجرایی این استاد نمونه آموزشی و پژوهشی دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی شریف می‌توان به معاونت فرهنگی و اجتماعی و مشاور رئیس دانشگاه شریف و تأسیس و مدیریت پردیس نوآوری و مرکز تحقیقات شهید تهرانی مقدم و… اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا