آموزش عالیآموزش و مهارتدسته‌بندی نشده

تقویم آموزشی سال تحصیلی جدید دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد آغاز فرآیندهای آموزشی از شهریور ماه

دانشگاه تربیت مدرس تقویم آموزشی نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ خود را ابلاغ کرد.


به گزارش بازار کار به نقل از ایسنا، بر اساس تقویم آموزشی اعلام شده از سوی دانشگاه تربیت مدرس، اخذ برنامه‌های درسی و تاریخ امتحانات از گروه های آموزشی و ثبت اطلاعات کامل دروس در سامانه گلستان در نیمسال اول، از شنبه ۲۱ خرداد تا ۱۱تیرماه و در نیمسال دوم اول تا ۲۰ آذر ماه است.
با اعلام دانشگاه تربیت مدرس، انتخاب واحد در نیمسال اول این دانشگاه ۵ تا ۹ شهریور ماه خواهد بود که ۵ تا ۹ شهریور ماه ویژه دانشجویان دکتری و ۷ تا ۹ شهریور ماه ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد خواهد بود. در نیمسال اول سال تحصیلی پیش رو کلاس‌ها از ۲۷ شهریور ماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ دی ماه ادامه خواهد یافت و در نیمسال دوم ۱۶ بهمن ماه خواهد بود.
همچنین،‌ انتخاب واحد در نیمسال دوم نیز در تاریخ ۱۰ تا ۱۴ دی ماه انجام می شود که برای دانشجویان دکتری ۱۰ تا ۱۴ دی ماه و برای دانشجویان کارشناسی ارشد ۱۲ تا ۱۴ دی ماه خواهد بود.
حذف و تعویض دروس در نیمسال اول سال تحصیلی پیش رو دانشگاه تربیت مدرس ۱۰ و ۱۱ مهر ماه و در نیمسال دوم اول و دوم اسفند ماه و ۱۴۰۱و در نیمسال دوم ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.
ارزشیابی دروس در نیمسال اول نیز ۳ تا ۱۶ دی ماه و در نیمسال دوم ۶ تا ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۲ انجام خواهد شد.
امتحانات دروس مدرسی که مخصوص دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس است، در نیمسال اول ۱۷ تا ۲۲ دی ماه و در نیمسال دوم ۲۰ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۲ و امتحانات دروس تخصصی نیز در نیمسال اول ۲۴ دی ماه تا ۶ بهمن ماه و در نیمسال دوم ۲۷ خردادماه تا ۸ تیر ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.
معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد که ثبت اولیه نمرات در سامانه گلستان، توسط استاد هر درس در بازه زمانی ۱۷ دی ماه تا ۱۹ بهمن ماه و در نیمسال دوم ۲۰ خردادماه تا ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۲ انجام خواهد شد و مهلت اعتراض دانشجویان در نیمسال اول ۲۰ تا ۲۳ بهمن ماه و در نیمسال دوم ۲۲ تا ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ و ثبت نهایی نمرات و قفل توسط استاد درس نیز در نیمسال اول ۲۴ تا ۲۷بهمن ماه و در نیمسال دوم نیز ۲۶ تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲خواهد بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا