آموزش های مهارتی و تخصصیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

با حضور جمعی از مسئولین در دانشگاه علم و فرهنگ؛ مراسم تکریم و معارفه روسای جهاد دانشگاهی برگزارشد

مراسم تکریم دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد، صبح امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی آغاز شد.

مراسم تکریم دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد، صبح امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی برگزارشد.
به گزارش ایسنا، این مراسم با حضور حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دکتر سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از رؤسا و سرپرستان سازمان‌ها، واحدها، پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده ها، مراکز، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی، در محل دانشگاه علم و فرهنگ (وابسته به جهاد دانشگاهی) آغاز شد.
ستون اصلی جهاد دانشگاهی، پیشکسوتان آن هستند
دکتر سید سعید هاشمی، رییس دانشگاه علم و فرهنگ در ابتدای این مراسم تاکید کرد: به طور ویژه به پیشکسوتان جهاد دانشگاهی که امروز در این مراسم حضور دارند، خیر مقدم می‌گویم. بدون شک ستون اصلی جهاد دانشگاهی، پیشکسوتان این نهاد هستند که از آنها آموخته‌ایم و جهاد دانشگاهی هرچه دارد، از تلاش (جهادی) این افراد است. اگر امروز اینجا کنار هم جمع شده‌ایم، به واسطه ۴ دهه فعالیت جهادی جهادگران و امیدواریم جوانان این مسیر را ادامه دهند.
دکتر هاشمی در خصوص ویژگی اخلاقی دکتر دهقانی فیروزآبادی رئیس جدید جهاد دانشگاهی گفت: یکی از ویژگی‌های خوبی که در این مدت در دکتر دهقانی فیروزآبادی دیده‌ایم، اخلاق مداری ایشان است.
رییس دانشگاه علم و فرهنگ با اشاره به تلاش‌های دکتر طیبی در زمان ریاست جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم دکتر طیبی را در یک کلام توصیف کنم، باید بگویم ایشان به تمام معنا جهادی هستند. واقعا بالاترین افتخار هرکدام از ما این است که عضو جهاد دانشگاهی هستیم. قدردان تمام زحمات و تلاش های دکتر طیبی هستیم و از صمیم قلب برای ایشان توفیقات روزافزون آرزو میکنیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا