فارس- سردبیر

برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز

مرکز نوآوری ماشین سازی مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز، رویداد استارت آپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز را برگزار می کند.

به گزارش بازار کار به نقل از سینا پرس آیلین صادقی سروستانی؛ سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از برگزاری رویداد استارت آپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز خبر داد و گفت: علاقه مندان به این رویداد می توانند ایده های خود را به دبیرخانه این مرکز ارسال کنند.
او اظهار داشت: تعمیرات ازراه دور، عیب یابی غیر حضوری, کنترل و چکاپ های دوره ای و اپلیکیشن های خدمات خودرو یی از محورهای اصلی این رویدا می باشد.
او با بیان این که زمان برگزاری این رویداد 25خرداماه ساعت ۸:۳۰ صبح است، افزود: استقرار ایده پرداز های برتر در مرکز، حمایت از ایده های برتر از سوی مرکز و سرمایه گذاران، عقد قرارداد منع افشای اطلاعات ، ثبت اختراع ایده ها و اهدای جوایز به تیم های برگزیده از جمله برنامه های این رویداد استارت آپی است.
سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از دانشجویان، علاقه مندان این حوزه استارت آپی و تمام کسانی که در حوزه مکانیک خودرو فعالیت دارند دعوت کرد که ایده خود را به startup.farsuast.ir ارسال و از طریق لینک برگزاری رویداد startup.shirazwhu.ir در این رویداد شرکت کنند.
او در پایان نیز گفت: مهلت ثبت نام در رویداد استارت آپی تمدید شده و افراد تا 24 خردادماه می‌توانند ایده خود را را ثبت کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا