فارس- سردبیر

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی شهرستان لامرد وبخشداری خیرگو

انعقاد تفاهم نامه با هدف توسعه آموزش های کوتاه مدت و افزایش بهره‌وری و حمایت

مهدی علی پور سرپرست مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی لامرد از درخواست بخشداری خیرگو جهت برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و دوره های مشاغل خانگی در آن بخش خبر داد و افزود: با توجه به استقبال خوب جوانان آن منطقه از دوره های آموزشی این مرکز و به دلیل فاصله ی 35 کیلومتری با مرکز شهرستان این فرصت خوبی جهت آموزش عموم مردم آن منطقه می باشد.

محمد جواد نکوئی بخشدار خیر گو در ادامه با اشاره به اینکه مقوله اشتغال یکی از دغدغه های اصلی دولت و این جانب می باشد ادامه داد: در راستای تحقق امر آموزش به خصوص آموزشی که منجر به اشتغال می باشد از مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی شهرستان لامرد درخواست شد که دوره های “کمکهای اولیه و فوریتهای پزشکی، تکنسین داروخانه، کشت زعفران در محیط بسته، کشت و پرورش قارچ خوراکی، پرورش مرغ بومی و کارآفرینی را در این شهر برگزار کند.

بخشدار بخش خیرگو گفت: تمامی این دوره ها در شهر خیرگو در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد که از همه علاقه مندان و متقاضیان جهت ثبت نام و شرکت در این کلاس ها دعوت بعمل می آید.

نکوئی مطرح کرد: به همه متقاضیانی که در این کلاس ها شرکت کنند تخفیف ویژه از طرف بخشداری تعلق خواهد گرفت و نحوه ی چگونگی ثبت نام متعاقابا توسط این بخشداری به عموم مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا