آموزش عالیآموزش و مهارتپارک های علم و فناوریرویدادهاسمنان- سردبیرمراکز نوآوری و شتابدهی(منش)

به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی استان سمنان؛ سومین رویداد استارتاپی مواد و تجهیزات پزشکی در سمنان برگزار می شود

 رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری سومین رویداد استارتاپی مواد و تجهیزات پزشکی ویژه دانشجویان، کارآفرینان و مبتکران در طرح های فناورانه در سمنان خبر داد.


به گزارش بازار کار به نقل از ایسنا ،علی منصفی راد با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستی تحقق شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، سومین رویداد استارتاپی مواد و تجهیزات پزشکی به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی استان در تاریخ 21 تیرماه در سمنان برگزار می شود.
وی افزود: این رویداد استارتاپی در 5 حوزه شامل، طراحی،ساخت و بومی سازی تجهیزات پزشکی، توانبخشی و فیزیوتراپی، فناوری نانو در پزشکی، فناوری اطلاعات و اپلیکیشن ها در پزشکی، هوش مصنوعی در تجهیزات پزشکی و رباتیک پزشکی برگزار می شود.
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: در پایان این رویداد استارتاپی، ایده های برتر معرفی شده از سوی هیئت داوران همراه می توانند برای اجرای طرح ها و ایده های خود در مرکز نوآوری مواد و تجهیزات پزشکی جهاد دانشگاهی سمنان مستقر شوند.
وی اضافه کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری رویدادها، می توانند با شماره های 33337141 ، 09127312820، 09921797856مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تماس حاصل نمایند.
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان افزود: همچنین علاقه مندان می توانند برای ثبت ایده خود در حوزه های 5 گانه اعلام شده، از طریق مراجعه به آدرس https://se.uast.ac.ir/fa/form/375 اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا