آموزش عالیآموزش و مهارتاجتماعیدسته‌بندی نشدهمراکز رشدنوآوری و کارآفرینیهمدان- سردبیر

فنی و حرفه‌ای همدان برای توانمندسازی دانشجویان تفاهم نامه منعقد کرد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: این اداره کل با دانشگاه فنی و حرفه ای تفاهمنامه ای در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و با رویکرد اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی منعقد کرد.


به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، «وهب مختاران» اظهار داشت: فراهم­ سازی زمینه های اشتغال مولد دانش­ آموختگان و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام ماموریت­ ها و تکالیف سازمانی از دیگر اهداف این تفاهم نامه به منظور گسترش همکاری ها است.
وی تشکیل کارگروه مشترک، همکاری در برگزاری همایش ­ها و کارگاه­ های آموزشی مشترک به صورت حضوری و مجازی و فراهم­ سازی زمینه اجرای واحدهای درسی کارآموزی، کارورزی، آزمایشگاهی و کارگاهی در مراکز آموزش فنی و حرفه ­ای دولتی و غیردولتی و یا تطبیق آنها با دوره­ های آموزش مهارتی بر اساس قراردادهای مجزا را از توافقات مشترک تفاهم نامه برشمرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان افزود: صدور تأییدیه حضور در دوره­ های آموزشی و بیمه کارآموزان در برابر حوادث(بیمه مسئولیت مدنی) در اماکن آموزشی از دیگر توافقات این تفاهم نامه است.
مختاران خاطر نشان کرد: مدت اعتبار این تفاهمنامه سه سال بوده و تمدید آن با توافق طرفین امکان پذیر است.
استان همدان دارای ۲۲ مرکز و شعبه دولتی و ۱۹۸ آموزشگاه خصوصی ویژه آموزش های فنی و حرفه ای است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا