پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

اولین تور ملی فناوری تخصص آموزشی به میزبانی سیستان وبلوچستان برگزار شد

اولین تور ملی فناوری تخصص آموزشی به میزبانی سیستان وبلوچستان برگزار شد

رئیس پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان از برگزاری نخستین دوره تور ملی فناوری تخصصی آموزشی به سفارش معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط انجمن علمی پارک‌های فناوری و سازمان‌های نوآوری ایران در شهرستان زاهدان خبر داد.
اولین تور ملی فناوری تخصص آموزشی به میزبانی سیستان وبلوچستان برگزار شد

به گزارش بازارکار از  اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان، محمد نبی شهیکی رئیس این پارک اظهار داشت: پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان میزبان 45 نفر از معاونین و مدیران عمرانی و پشتیبانی پارک‌های علم و فناوری کشور بود که به منظور بازدید از معماری منحصر به فرد این پارک به زاهدان سفر کرده بودند.

رئیس پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان افزود: نوآوری که این پارک در طراحی فضای کسب و کار دنبال کرده به این صورت است که فضاهای سابق شامل سوله‌هایی بی روح با کاربری متفاوت بودند اما به کمک طراحی‌های نوآورانه و خلاق تبدیل به فضاهایی دلنشین با کاربری سازمانی شدند.

 وی تصریح کرد: در همین راستا اولین تور ملی با عنوان “طراحی فضای کالبدی پارک‌های علم و فناوری” برگزار شد که میهمانان و مخاطبین این برنامه در دو قالب حضوری و آنلاین، ضمن بازدید و آشنایی با زیست‌بوم نوآوری و مدل توسعه پارک فناوری سیستان و بلوچستان، در خصوص اجرای برنامه‌های مشترک آینده و انتقال تجربیات دوچندان بحث و تبادل نظر کردند.

وی با اشاره به اینکه این برنامه ملی با سخنرانی دکتر اسماعیلی؛ مدیرکل دفتر طرح‌های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شد، ادامه داد: ایجاد محیط کسب و کار متناسب و استفاده از متدهای روز، طبیعتاً در افزایش کارآمدی شغلی، رضایت‌مندی و رشد و نوآوری خلاقیت کارکنان تاثیر بسزایی دارد که پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان با تحقق عملی این تفکر به عنوان الگویی موفق در سراسر کشور مطرح شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا