اخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیان

از سوی وزارت آموزش و پرورش منتشر شد: فراخوان مشارکت فناوران و شرکت های دانش بنیان

به منظور شناسایی و بهره مندی از توانمندی ها، ظرفیت ها، طرح ها و ایده های مراکز، پژوهشکده‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، از سوی قرارگاه حکمرانی آموزش و پرورش در فضای مجازی، فراخوان «مشارکت فناوران و شرکت‌های دانش بنیان» منتشر شد.

به گزارش بازارکار به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال(تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین) و در راستای اجرایی سازی اسناد تحول بنیادین آموزش و پرورش و شناسایی و بهره‌مندی از توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها، طرح‌ها و ایده‌های شرکت‌های دانش بنیان، مراکز رشد‌، پارک‌های علم و فناوری، پژوهشکده‌ها ومراکز نوآوری و….، فراخوان مشارکت فناوران و شرکت‌های دانش بنیان از سوی قرارگاه حمکرانی آموزش و پرورش در فضای مجازی منتشر شد.
براساس این فراخوان، تمام مراکزی که در بخش‌های زیر‌ساخت فیزیکی، نرم افزا، محتوا و…، با رویکردتحول بنیادین فعالیت می‌کنند از شرایط حضور در این فراخوان برخوردار می باشند.
بر این اساس، افراد علاقمند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این فراخوان، به سامانه ثبت ایده و راهکارهای دانش بنیان آموزش و پرورش به نشانی الکترونیکی daneshbonyan.medu.ir مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا