کردستانکردستان- سردبیر

تولید روزانه ۱۶ هزار و ۲۶۰ حلقه لاستیک در بارز کردستان/جذب ۶۰ نیروی انسانی در بارز استان

سرپرست بارز کردستان گفت: شرکت لاستیک بارز کردستان در روزهای اخیر با تولید روزانه ۱۶ هزار و ۲۶۰ حلقه لاستیک افتخاری دیگر در تاریخ لاستیک بارز کردستان به ثبت رساند و رکورد تولید ۶ ماهه خود را با توجه به تنوع محصول، افزایش داد.

طاهر یوسفی، سرپرست بارز کردستان عصر چهارشنبه 25 خرداد ماه در گفتگو با خبرنگاران استان اظهار کرد: شرکت لاستیک بارز کردستان با سهم بیش از 30 درصد تایر سواری کشور به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدی لاستیک سواری در صنعت تایر شناخته می‌شود.
وی افزود: این شرکت با بهره‌مندی از ماشین آلات روز و پرسنل متخصص در استان کرستان، به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های تولیدی پیشرو در استان است.
یوسفی اعلام کرد: با توجه به تاکید چندین ساله مقام معظم رهبری با محوریت تولید، این شرکت در روزهای اخیر با تولید روزانه 16 هزار و 260 حلقه به همت پرسنل زحمت کش و تلاشگر خود افتخاری دیگر در تاریخ لاستیک بارز کردستان به ثبت رساند و رکورد تولید 6 ماهه خود را با توجه به تنوع محصول، افزایش داد.
وی تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته و جذب حدود 60 نفر نیروی انسانی که از طریق آزمون عمومی در ماه‌های اخیر به انجام رسیده و درحال طی شدن مراحل اداری به منظور تکمیل فرآیند استخدام است، در نظر دارد تولید خود را تا پایان سال افزایش چشمگیر دهد.
سرپرست بارز کردستان تصریح کرد: همچنین در راستای تکریم خانواده شهدا، ایثارگران و قشر معظم کارگری این شرکت نسبت به تبدیل وضعیت پرسنل خود برابر بخشنامه ابلاغی سازمان تامین اجتماعی اقدام کرده است.
وی اضافه کرد: این اقدام نه تنها بار مالی برای شرکت ایجاد نخواهد کرد بلکه در راستای افزایش انگیزه بزرگترین سرمایه‌ی خود، یعنی سرمایه‌های انسانی گام برداشته و مصمم است برنامه‌های جدی‌تری برای بهبود شرایط معیشتی پرسنل خود داشته باشد.
سرپرست بارز کردستان در پایان از مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری اجتماعی که با ابلاغ چنین سیاست‌هایی در راستای تکریم پرسنل و سرمایه‌های خود، و عمق بخشیدن به هویت اجتماعی و سازمانی آنان گام برمی‌دارد، تقدیر کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا