کردستانکردستان- سردبیر

راه‌اندازی مجدد کارخانه دخانیات سقز بعد از 15 سال انتظار/ تقدیر کردستانی‌ها از مدیرعامل دخانیات

با دستور مدیرعامل دخانیات کارخانه دخانیات سقز بعد از 15 سال انتظار راه اندازی می‌شود که در همین رابطه کارکنان مجتمع دخانیات استان کردستان در نامه‌ای به مدیرعامل دخانیات، قدردانی خود را اعلام داشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، با دستور مدیرعامل دخانیات کارخانه دخانیات سقز بعد از 15 سال انتظار راه‌اندازی می‌شود که در همین رابطه کارکنان مجتمع دخانیات استان کردستان در نامه‌ای به مدیرعامل دخانیات، قدردانی خود را اعلام داشتند.
متن این نامه بدین شرح است؛
«مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ»
«زمانی که وجودت در مسیر خدمت به خلق خدا قرار گرفت، بدان مورد انتخاب خداوند هم واقع شده‌ای»
محضر گرانقدر جناب آقای دکتر شیخان
مدیرعامل محبوب و دلسوز شرکت دخانیات ایران
سلام علیکم؛
بدینوسیله ما کارکنان مجتمع دخانیات استان کردستان؛ نهایت امتنان و سپاسگزاری خود را به پاس عنایات ویژه، حمایت‌های قاطع، دستورات و تاکیدات موکد حضرتعالی؛ در خصوص راه‌اندازی مجدد کارخانه دخانیات سقز، بعد از 15 سال انتظار را به حضور مبارک اعلام می‌داریم.
بدون تردید؛ این اقدام ماندگار، جهادی و طلسم شکن جنابعالی، جدای از فراهم نمودن بسترهای توسعه و اشتغال در کردستان، برای همیشه در فکر و اندیشه مردمان شهیدپرور و ولایتمدار، دیار مجاهدت‌های خاموش و فداکاری‌های بزرگ به یادگار خواهد ماند.
در مقابل همت والایتان سر تعظیم فرود آورده؛ سعادت، سلامت و موفقیت‌های روز افزون آن بزرگوار را که به حقیقت از سرمایه‌های گرانسنگ و ذیقیمت مدیریتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشید را از درگاه یزدان بی‌نیاز مسالت می‌نماییم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا