مازندرانمازندران- سردبیر

12 درصد فعالیت های کشاورزی مازندران مربوط به زنان است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مازندران در حوزه کشاورزی از ظرفیت بالای زنان روستایی برخوردار است و حدود 12 درصد فعالیت ها در بخش کشاورزی به زنان روستایی برمی گردد.

به گزارش خبرنگار بازار کار به نقل از خبرگزاری موج ، حسن عنایتی در گردهمایی استانی نقش آفرینی زنان در توسعه روستایی با بیان اینکه نقش بانوان بسیار بارز و ارزشمند است، اظهار داشت: مازندران در حوزه کشاورزی از ظرفیت بالای زنان روستایی برخوردار است و حدود 12 درصد فعالیت ها در بخش کشاورزی به زنان روستایی بر می گردد.
وی ادامه داد: نقش زنان روستایی با ارزش است و در لسان ما نمی‌گنجد تا زحمات و تلاش های بانوان و تولیدکنندگان را بیان کنیم و امروزه در همه جای مازندران نقش بانوان تولیدکننده روستایی در مسائل اقتصادی، اجتماعی و تولیدی در حال بروز و ظهور است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با تأکید بر اینکه از ظرفیت دانش بنیان، فناوری نوین و تکنولوژی روز دنیا در حوزه های کشاورزی و تولید بهره گیری شود، گفت: جهاد کشاورزی در کنار شما خواهد بود و از فعالیت های شما حمایت خواهد کرد.
عنایتی به توانمندسازی حوزه زنان روستایی تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه زنان روستایی در شکل دهی تولیدات کشاورزی تلاش می کنند مدیریت ترویج سازمان جهاد کشاورزی هم باید توجه لازم را به آموزش و ترویج مباحث نوین داشته باشد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا