آموزش و مهارتاجتماعیکسب و کارهای نوپالرستانلرستان- سردبیر

ایجاد اشتغال همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مردمی و بانک‌ها را می‌طلبد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ایجاد اشتغال همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مردمی و بانک‌ها را می‌طلبد.

به گزارش خبرنگار بازار کار در لرستان،علی جهانی در دیدار با محمد ناظری مدیرکل پست لرستان با بیان اینکه پیشینه پست بر همگان مبرهن و آشکار است، اظهار کرد: وزارت مردم خدمات بسیار گسترده‌ای را به جامعه ارائه می‌دهد که طیف زیادی از مردم را در برمی‌گیرد و به‌منظور توسعه و گسترش هر چه بیشتر این فعالیت‌ها و خدمات همه باهم تلاش کنیم که اداره‌کل پست می‌تواند نقش اساسی در این زمینه داشته باشد.

وی به ارائه اکثر خدمات دستگاه‌های دولتی به‌صورت الکترونیکی به شهروندان اشاره کرد و افزود: متناسب با این مهم، باید نگاه پست نیز نگاه به توسعه و ارائه خدمات الکترونیکی و با نگاه ایجاد فرصت‌های شغلی با واگذاری برخی از این خدمات به بخش خصوصی باشد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه ایجاد اشتغال همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مردمی و بانک‌ها را می‌طلبد، تصریح کرد: این اداره‌کل نیز آمادگی دارد تا با همکاری اداره پست بخش از خدمات خود را به این اداره‌کل واگذار کند تا ارائه خدمات به مردم مطلوب‌تر شود.

مدیرکل پست لرستان نیز در این دیدار سرویس تجارت الکترونیک را فرصتی مناسب برای مردم جهت تأمین مایحتاج اولیه زندگی در طول ایام کرونا دانست و بیان کرد: در طول این ایام به علت محدودیت‌هایی که در زمینه تردد وجود داشت استفاده از بسترها و خدمات پستی به نحو چشم‌گیری افزایش پیدا کرد به‌طوری‌که تغییرات اساسی در نوع سرویس به‌صورت امانت و بسته پستی به وجود آمد.

ناظر خدمت‌رسانی به مردم از طریق خدمات پستی در طول ایام کرونا را قابل‌تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: چون خدمات پستی در زمره خدمات مورد نیاز و گروه اول در نظر گرفته شده بود کارکنان پست بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیتی در محل کار حاضر شده و به خدمات‌رسانی به مردم مشغول بودند به‌طوری‌که هیچ خللی در ارائه خدمات پستی به وجود نیامد.

وی پروژه جی نف را برنامه‌ای مناسب در جهت رفع مشکلات مربوط به دستگاه‌های خدمات رسان که خدمتشان مکان محور است، دانست.

مدیرکل پست لرستان با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین عنوان کرد: زیرساخت‌ها و بسترهای مناسب پست می‌تواند در راستای تحقق شعار سال نقش‌آفرین باشد، به‌طوری‌که تولیدکنندگان کالا و خدمات به‌راحتی خواهند توانست محصولات و تولیدات خود را جهت عرضه و فروش در بسترهای پستی به نمایش بگذارند.

یادآور می‌شود؛ در پایان مقرر شد نمایندگان دو سازمان جلسات کارشناسی جهت هرگونه همکاری و تعامل برگزار کنند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا