آذربایجان شرقیآذربایجان شرقی-سردبیر

واگذاری زمین صنعتی برای شرکت‌های دانش بنیان آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: در راستای تحقق شعار سال این شرکت آماده واگذاری زمین صنعتی به شرکت‌های دانش بنیان استان در شهرک‌های صنعتی بعثت و اسکو است.

به گزارش بازار کار به نقل از روابط عمومی شركت شهرک‌های صنعتی آذربايجان شرقی، سيد مرتضی نيرومند اسكويی صبح امروز (شنبه) در جمع خبرنگاران از واگذاری زمين صنعتی به شركت‌های دانش بنيان خبر داد و گفت: شركت شهرک‌های صنعتی استان با حمايت هاى مشاور فناورى و نوآورى استاندار آذربايجان شرقى در نظر دارد نسبت به واگذاری زمين به شركت هاي دانش بنيان درشهرك های صنعتی اسكو و بعثت اقدام نمايد.

 

وی افزود: با توجه به دستورالعمل بهره برداری از زمین اعیانی و تاسیسات شهرک ها و نواحی صنعتی، صنفی و فناوری در سال ۱۴۰۱ مشوق‌های در نظر گرفته شده برای شرکت‌های دانش بنیان می‌توان به جمعاً تا سقف ۱۰ درصد در كل مبلغ اشاره كرد.

نيرومند اسكويی با اشاره به مصوبه جلسه هيات مديره سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ايران درباره بسته حمايتی از واحدهای دانش بنيان و صنايع پيشرفته گفت : در حمايت از فعاليت‌های دانش بنيان  و فناورانه برای اراضی با مساحت بيش از 3 هزار مترمربع 10 درصد نقدي و اقساط 48 ماهه با تنفس 6 ماهه در پرداخت اقساط و با مساحت كمتر از 3هزار مترمربع 10 درصد نقدی و اقساط 42 ماهه با تنفس 6 ماهه در پرداخت اقساط در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا