خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

با حمایت و پشتیبانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد انجام شد: برگزاری دومین نمایشگاه ساخت سرخس با هدف حمایت از کارآفرینی و اشتغال زایی

همزمان با سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، دومین نمایشگاه ساخت سرخس با حمایت و پشتیبانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از صاحبان مشاغل خرد و کارآفرینان و تولید داخل در این شهرستان مرزی برپا شد.

به گزارش بازارکار و به نقل از جوان آنلاین، مدیر مرکز رشد و نوآوری و دبیر برگزاری نمایشگاه گفت: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به نام ” تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ” نامگذاری شده است دومین نمایشگاه ساخت سرخس با حمایت پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و با هدف معرفی کسب و کارهای نوپا، پشتیبانی و حمایت از تولید کنندگان داخلی، صاحبان مشاغل خرد و خانگی، شناسایی و توانمند سازی بانوان فعال در شهر و روستاها و جذب سرمایه گذاران برپا شده است.

یونس نیک پرست اضافه کرد: در این نمایشگاه بیش از 70 نفر از صاحبان مشاغل و کارآفرین شهرستان سرخس با حضور خود به معرفی محصولات، توانمندی‌ها و دستاورد‌هایی که موجب کارآفرینی می‌شود پرداختند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در سه فار در حال برگزاری می باشد اظهارداشت: در فاز نخست که به نام ” نمایشگاهی ” نامگذاری شده است شرکت کنندگان به ارائه محصولات خود می پردازند، در فاز دوم که همرسانی نام دارد مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک که فاقد مجوز می باشند به سازمان های ارائه دهنده مجوز و تسهیلات و سرمایه گذاری معرفی می شوند.

نیک پرست تصریح کرد: در فاز سوم نمایشگاه که بنام ” رویداد کارآفرینی ” نام گرفته است کلاس های کارآفرینی تحت عنوان هوش تجاری، بازاریابی، بوم مدل کسب و کار برای علاقمندان برگزار می شود که هدف آن توانمند سازی مردم سرخس و تبدیل شدن به یک کارآفرین است.

گفتنی است: دومین نمایشگاه ساخت سرخس تا 30 خرداد ماه جاری در محل نمایشگاه دائمی مجتمع مسکونی گاز شهید مهاجر دایر می باشد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا