یزدیزد- سردبیر

همدلی و هم افزایی، ارتقاء و ارتباط با منابع انسانی در سازمان تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد بابیان اینکه مردم داری و اخلاق مداری سرلوحه کار پرسنل تامین اجتماعی باشد گفت : این مهم در چار چوب قانون انجام شود .

محمد علی میرزایی شنبه شب در آیین معارفه و تکریم از رییسان تامین اجتماعی شعبه ابرکوه که با حضور امام جمعه، فرماندار ابرکوه و جمعی از مسئولان برگزارشد افزود: با همدلی و هم افزایی، ارتقاء و ارتباط با منابع انسانی در ارائه خدمت بی منت به مردم هستیم.

وی تصریح کرد: مراجعان تامین اجتماعی اکثرا از قشرهای کارگر هستند و با ورود به سازمان باید با خوش رویی با آنها برخورد کنیم تا با حداقل آرامش خاطر از سازمان خارج شوند.

میرزایی با تاکید براینکه این سازمان مردم نهاد و درخدمت آحاد مردم است، خاطر نشان کرد: برای رفع مسایل و مشکلات مردم و افراد تحت پوشش تامین اجتماعی در چارچوب قانون تلاش کنیم.

امام جمعه مرکز شهرستان ابرکوه هم با اشاره به مسئولیت‌های متعدد تامین اجتماعی در برابر افراد تحت پوشش و بیمه شدگان خود، گفت: تلاش این نهاد برای خدمات رسانی به اقشار مختلف مردم مایه امید و دلگرمی است.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود: در حقیت اگر همه دستگاه های دولتی این توفیق را داشته باشند و برای مردم دلگرمی ایجاد کنند، بسیاری از آسیب ها و توطئه های دشمنان نظام و انقلاب  بی اثر می شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه اظهار کرد: با خدمات مطلوبی که تامین اجتماعی ارائه می‌کند، توانسته است، زمینه اعتماد مردم و دلگرمی آنها را نسبت به نظام و انقلاب و دولت افزایش دهد.

امام‌جمعه ابرکوه با بیان اینکه افزون بر۷۰درصد جمعیت این شهرستان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، افزود: خدمات و فعالیت های کارکنان این نهاد ستودنی است.

فرماندار ابرکوه هم در این آیین با تاکید بر اینکه تامین اجتماعی به عنوان یکی از بزرگترین نهاد خدمات رسان به اقشار مختلف مردم به ویژه کارگران و افراد کم درآمد است گفت: این سازمان در خدمت رسانی به مردم می تواند منشاء اثرات ماندگار در جامعه باشد.

محمد هادی زارع با تشریح اهمیت خدمات تامین اجتماعی به بخش قابل توجهی از شهروندان گفت: کیفیت خدمات دهی این مجموعه به مردم نقش موثری در افزایش رضایت مندی آنان از نظام دارد.

رییس شورای اشتغال ابرکوه با اشاره به نقش سرمایه گذاران در رشد و توسعه شهرستان تصریح کرد: تامین اجتماعی باید در زمینه جذب سرمایه گذاران همکاری مضاعف داشته باشد.

وی با تاکید بر افزایش خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران خاطر نشان کرد: این روش خدمات دهی در کاهش هزینه ها و اتلاف وقت مردم بسیار موثر است .

فرماندار ابرکوه در حاشیه این مراسم گفت: بنا به گزارش تامین اجتماعی ابرکوه هم اکنون بیش از  ۳۷ هزار نفر بیمه شدگان اصلی و تبعی زیرپوشش این شعبه هستند .

زارع زاده با اشاره به ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی تامین اجتماعی به مردم افزود: میزان مراجعه بیمه شدگان و کارگاه‌ها بیش از ۹۰ درصد  کاهش داده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد در این مراسم با قدر دانی از زحمات عباس حمیدی زاده رئیس سابق تامین اجتماعی شعبه ابرکوه ، محمد باقری نژاد را به عنوان رئیس جدید تأمین اجتماعی شعبه ابرکوه معرفی کرد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا