کردستانکردستان- سردبیر

مدیران باید در خدمت سرمایه‌گذاران باشند

ایسنا/کردستان استاندار کردستان موفقیت مدیران را در گرو خدمت مردم و سرمایه‌گذاران دانست.

اسماعیل زارعی کوشا در نشست با اقشار مردم بیجار در سالن آزادی با بر شماری شاخص های مدیران موفق اظهار کرد: سلامت فردی، قدرت ایجاد تحول و سلامت محوری در مجموعه خود و اعتقاد به سیاست‌های دولت حاضر از شاخص های یک مدیر کارآمد است.
وی تاکید کرد: مدیرانی که پشت میز نشینی را برای خود انتخاب کرده اند و جواب یک استعلام و یا یک سرمایه‌گذار را چندین ماه به تعویق می اندازند برای ما قابل پذیرش نیستند.
استاندار کردستان، با اشاره به تقدیر از فعالیت های گذشتگان نیز افزود: همه ما بر این معتقدیم که در تفرقه توفیقی نیست و باید تمام مجموعه ها مکمل یکدیگر باشند و وظایف به درستی تفکیک شود تا شهرستان به پیشرفت برسد اما این نباید نافی وحدت و یکپارچگی باشد.
وی مردم همیشه در صحنه بیجار را الگو و افتخار کردستان دانست و تاکید کرد: حضور حداکثری مردم بیجار در انتخابات سال گذشته و رای ۷۰ درصدی به رئیس‌جمهور منتخب مایه مباهات کردستان است.
استاندار کردستان ضمن اشاره به برگزاری یادواره شهید امان اللهی و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید، شهرستان بیجار را غنی از فعالان عرصه سیاست صنعت و هنر دانست و تصریح کرد: توانمندی این فعالان به اثبات رسیده است و باید برای پیشرفت هرچه بیشتر شهرستان وحدت و یپارچگی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.
زارعی کوشا گفت: میانگین برخی شاخص ها در بیجار کمتر از میانگین استان است و همین امر باعث می شود با نگاه ویژه به بیجار نگریست.
مقام عالی دولت در استان کردستان تاکید کرد: پروژه پتروشیمی بعثت با ایجاد اشتغال ۸۰۰ نفر و گلخانه ۱۵ هکتاری و نیز فولاد به عنوان صنایع پیشران معرفی شده و می تواند سیمای شهرستان را متحول کند.
وی با اشاره به بازدید از سد تالوار نیز بیان کرد: به نگاه ویژه رئیس جمهور در خصوص تخصیص حق آبه سد تالوار خوشبین هستم و امید است با سفر رئیس جمهور به کردستان اتفاقات مثبتی در این زمینه رقم بخورد.
در پایان این جلسه فعالان حوزه های کشاورزی، فرهنگی، اقتصادی و هنری به بیان مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا