آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتشرکتهای دانش بنیانلرستانلرستان- سردبیرمراکز رشد

شش ایده فناورانه در مرکز رشد واحدهای فناور خرم‌آباد پذیرش شد

رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: شش ایده فناورانه در مرکز رشد واحدهای فناور خرم‌آباد پذیرش شد و به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کردند.

فرهاد نامداری اظهار کرد: ایده‌های پذیرش شده در حوزه های «کولر سبز»، «ساخت قرص زیر زبانی حاوی اولئورزین درخت پسته وحشی»، «تولید دهانشویه با ترکیب آنتی میکروبیال با منشاء گیاهی»، «اپلیکیشن جام جم»، «کاربرد غربالگری حرکتی عملکردی در شناسایی افراد در معرض خطر ناهنجاری های اسکلتی عضلانی و آسیب های ورزشی»، و «جعبه ریلی ترانسفورماتور» می باشند به صورت رسمی فعالیت خود در این مرکز آغاز می کنند.

وی افزود: همچنین طرح‌های «کولر بخار سرد» و «تولید رول سیگار گیاهی ضد سرفه فاقد فیلتر و نیکوتین به همراه بدنه چند بار مصرف به منظور ترک سیگار و کاهش اثرات مخرب سیگار بر روی سلامت اشخاص جامعه»، با توجه به کسب امتیازات لازم از مرحله رشد مقدماتی به مرحله رشد ارتقاء یافت.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان بیان کرد: باتوجه به نتایج ارزیابی عملکرد سالیانه، تعداد شش واحد فناور به دلیل عملکرد غیرقابل قبول و عدم کسب امتیازات لازم از مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد خروج ناموفق داشتند.

نامداری گفت: همچنین استقرار یک واحد فناور که در حال طی مراحل رشد خود بودند و در این مرحله پیشرفت قابل قبولی داشتند به مدت یکسال تمدید شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا