زنجان- سردبیر

فعالیت 26 شرکت دانش‌بنیان ICT در سطح استان زنجان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: 26 شرکت دانش‌بنیان ICT در سطح استان مشغول به فعالیت است.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، حامد سرایی در دیدار با فعالان بخش خصوصی حوزه ICT زنجان، اظهارکرد: طرح جدیدی تحت عنوان فاوا با همکاری پارک علم و فناوری استان زنجان و پارک اطلاعات و فناوری ارتباطات به منظور حمایت از شرکت‌های حوزه ICT در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: در این طرح به شرکت‌های صاحب ایده قابل گسترش، تسهیلات مالی ارائه می‌شود و از فعالیت‌های آنها در صورت پذیرش حمایت خواهد شد.

در ادامه معاون استاندار زنجان گفت: در حال طراحی نرم‌افزاری تحت عنوان «زنجان من» برای توسعه استان زنجان هستیم که در این مسیر از کمک متخصصان استقبال می‌کنیم.

مرتضی شهامی با ابراز امیدواری از حضور نمایندگان دولت در زنجان برای پیشرفت این استان در حوزه‌های مختلف، با اشاره به طراحی پروژه جدیدی تحت عنوان «زنجان من»، بیان کرد: در این پروژه که در دست طراحی است، هدف ما ایجاد نرم‌افزاری بومی برای استان زنجان بوده و در حال حاضر سرمایه‌گذار نیز برای این نرم‌افزار مشخص شده است.

وی با بیان اینکه در فعالیت شرکت‌های بخش خصوصی در توسعه و گسترش این نرم‌افزار حمایت می‌شود، گفت: شرکت‌های علاقمند به فعالیت در این پروژه باید طی ۲ هفته آتی آمادگی خود را اعلام کنند. همچنین در این طرح از ایده‌های قابل گسترش و توانمندی فنی افراد استقبال می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه امکان دارد به دلیل مسائل مختلف سیاسی و اقتصادی به برخی صنایع کم لطفی شود، اظهار کرد: عوامل استانداری زنجان و مدیران دیگر ممکن است به دلیل مسائل و مشکلات متعدد اقتصادی و سیاسی از توجه به برخی حوزه‌ها غافل شوند که برای حل این مساله خواهشمندیم صاحبان مشاغل و شرکت‌های دانش‌بنیان و افراد مستعد مراجعه کنند و درخواست‌های خود را به گوش مسئولان برسانند و این اطمینان را می‌دهیم که از ایده و طرح‌های قابل توسعه و مفید حمایت خواهیم کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا