خراسان شمالیخراسان شمالی- سردبیردسته‌بندی نشده

آغاز به کار نخستین کافه کارآفرینی معنویت کشور در خراسان شمالی

نخستین کافه کارآفرینی معنویت کشور در خراسان شمالی آغاز به کار کرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی و ارتباط موثر تمامی اقشار جامعه با موضوع ایجاد اشتغال، کافه کارآفرینی معنویت برای اولین بار در کشور در خراسان شمالی آغاز به کار کرد.
مهدی اسلام خواه با بیان اینکه ائمه دینی بر محوریت قرار دادن مساجد برای اقدامات مختلف تاکید کرده اند، گفت: مساجد می توانند بزرگترین پایگاه اندیشه ورزی با نگاه مردم محور در تولید و کسب و کار باشند که با اتکا بر تخصص افراد توانمند فعال در حوزه کسب و کار، می توان استفاده حداکثری از ظرفیت و فضای مساجد داشت.
اسلام خواه تصریح کرد: کافه کارآفرینی نقش پیوند دهنده افراد پویا وانقلابی حاضر در مساجد را با عرصه کار و تولید ایفا می نماید و می توان در آینده نزدیک شاهد آن باشیم که مساجد ما محل تفکر برای کار و تلاش واقعی در کنار عبادت خالق باشند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: خراسان شمالی با افتتاح کافه کارآفرینی های تخصصی قصد دارد بصورت عملیاتی و واقعی، کسب و کار را با اندیشه کارآفرینانه پیوند داده و ماندگاری مشاغل را افزایش دهد.
وی ادامه داد: قرار است فردا نخستین جلسه از سلسله جلسات کافه کارآفرینی معنویت در مسجد امام رضا (ع) بجنورد برگزار و در آن نگاه کارآفرینی تبیین شود.
وی گفت: این سلسله جلسات در مساجد مختلف برگزار می شود و در آینده نیز به عنوان پایگاه کارآفرینی، در یکی از مساجد مستقر خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا