اخبار استخدامدسته‌بندی نشده

شرایط جذب ۱۰۰۰ نفر نیرو کار در عسلویه فراهم است

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس:

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: امکان جذب هزار نفر نیروی کار در منطقه وجود دارد مشروط بر اینکه افراد خواهان کار باشد.

سخاوت اسدی در نشست هم اندیشی با خبرنگاران اظهار کرد: حداکثر هر سه‌ماه یکبار برنامه نشست، همایش و یا بازدید با حضور رسانه‌ها برگزار خواهیم کرد تا خبرنگاران در جریان معایب و مزایای منطقه قرار گرفته و به عنوان یک کارشناس عمومی نفت هدایت‌گری و روشنگری کنند.

وی اضافه کرد: از فردا نمایشگاهی با حضور ۱۸۰ شرکت دانش‌بنیان که همه در تولید قطعات مورد نیاز صنعت نفت فعالیت داشته‌اند برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال جدی هستیم، تصریح کرد: شرکت‌های مستقر در عسلویه را موظف به‌اجرای مصوبه اشتغال ۵۰درصدی نیروهای بومی در منطقه کرده‌ایم و اگر شرکتی تخطی کند مجوزش را باطل خواهیم کرد همانطور که اکنون با شکایت ما یکی از مدیران ارشد صنعت به دادگاه احضار شده است.

اسدی افزود:  اجازه نمی‌دهم که آزمون استخدامی یک پتروشیمی مستقر در عسلویه خارج از استان بوشهر برگزار شود. به شرکت پتروشیمی پردیس که دیروز آزمونش در استانی دیگر برگزار کرد تذکر کتبی داده و مقرر شد مصاحبه آن در استان بوشهر و زیر نظر کارشناسان سازمان منطقه ویژه انرژی پارس برگزار شود.

وی بیان کرد: با بازرسی متعدد و سفت و سخت از کمپ‌های موجود در شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی، سعی کرده‌ایم آن‌ها را مجبور به استاندارسازی فضای زندگی کارگران کنیم. حتی به برخی از شرکت‌ها و پیمانکاران پیشنهاد داده‌ایم از کمپ‌ها و خوابگاه‌های این سازمان استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه هیچ مشکل زیرساختی‌ای در عسلویه وجود ندارد، عنوان کرد: ۱۶ هزار هکتار در پارس شمالی داریم که هیچ مشکلی برای سرمایه گذاری، تخصیص آب، برق و سایر زیرساخت‌ها نداریم، پس این که گفته می‌شود، چون سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس زمین ندارد می‌خواهد سرمایه گذاری‌ها را به استان‌های مجاور ببرد را تکذیب می‌کنم.

اسدی اضافه کرد: هیچ گونه نشستی با نمایندگان استان فارس پیرامون اجرای طرح‌های زیرساختی و پتروشیمی عسلویه و استان فارس نداشته‌ام و این موضوع سبب شده که با گله مندی یک سری از نمایندگان استان فارس و به خصوص جنوب فارس مواجه باشم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا