آموزش و مهارتدسته‌بندی نشده

سازمان وظیفه عمومی انتظامی

طرح جایگزینی خدمت وظیفه فارغ‌التحصیلان دوره پسادکتری در حال بررسی است

سازمان وظیفه عمومی انتظامی اعلام کرد: طرح پیشنهادی جایگزینی خدمت وظیفه عمومی فارغ‌التحصیلان دوره پسادکتری از سوی وزیر علوم به ستاد کل نیروهای مسلح در حال یررسی است.

به گزارش بازارکار، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد چندی پیش موضوعی با عنوان طرح پیشنهادی جایگزینی خدمت وظیفه عمومی فارغ‌التحصیلان دوره پسادکتری از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به ستاد کل نیروهای مسلح ارائه شد که این موضوع ابهاماتی را در اذهان عمومی به همراه داشت.

بدین وسیله به اطلاع تمامی مشمولان عزیز می‌رساند، موضوع طرح شده صرفاً در قالب طرح پیشنهادی ارائه شده و هیچ گونه حذف دوره ضرورت یا معافیت در این پیشنهاد لحاظ نشده است.

این پیشنهاد در حال بررسی کارشناسی بوده و هیچ گونه تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است که به محض حصول نتیجه مراتب به صورت رسمی ابلاغ و اطلاع رسانی می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است؛ در حال حاضر طرح‌های جایگزین خدمت سربازی و پروژه‌های مطالعاتی توسط نخبگان و محققان در حال اجرا بوده و تمامی مشمولان واجد شرایط می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شوند؛ در صورت بررسی موضوع، نتیجه از سوی سازمان وظیفه عمومی به عزیزان اطلاع رسانی می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا