یزدیزد- سردبیر

رفع موانع موجود برای بازگشت مجدد كارخانه خوش ريس به چرخه تولید

استاندار یزد در جریان بازدید از کارخانه خوش ریس یزد به عنوان یکی از واحدهای راکد تولیدی استان، از بهره برداری و احیای کامل این مجموعه همزمان با هفته دولت سال جاری خبرداد.

دکتر مهران فاطمی در حاشیه بازدید از کارخانه خوش ریس یزد، گفت: این واحد یکی از مجموعه های مورد بازدید سفر رئیس جمهور به استان یزد است که ایشان پس از بررسی مسائل این واحد، دستور راه اندازی مجدد آن را داده اند.

وی با بیان اینکه یکی از رویکردهای مورد اهتمام دولت سیزدهم، احیای واحدهای راکد و نیمه فعال تولیدی بخش صنعت است، اظهارداشت: یکی از موضوعات مورد تاکید رئیس جمهور به بانک ها تعیین تکلیف واحدهای راکد تحت تملک؛ از طریق فعال سازی و خروج واحد از حالت رکود توسط خود بانک یا واگذاری به مجموعه های ذیصلاح است که این مهم به صورت مستمر پیگیری می شود.

استاندار یزد ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی برای بازگشت واحد خوش ریس به چرخه تولید انجام شده و درصددیم با مانع زدایی از مسیر فعالیت مجدد آن، این مجموعه تا هفته دولت به صورت کامل مجددا راه اندازی شود.

دکتر فاطمی در پایان خاطرنشان کرد: عزم ما بر احصای تک تک واحدهای راکد استان و رفع موانع موجود بر سر راه فعالسازی مجدد آن ها است تا در پرتو آن، صنعت استان نوسازی و نسبت به گذشته پویا تر و فعال تر شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

پیشنهاد سردبیر
بستن
دکمه بازگشت به بالا