پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

رشته‌های شغلی براساس سند آمایش سرزمین مشخص می‌شود

معاون آموزش آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: رشته‌های شغلی براساس سند آمایش سرزمین مشخص شده و مجوزهای لازم در این زمینه صادر می‌شود.

معاون آموزش آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: رشته‌های شغلی براساس سند آمایش سرزمین مشخص شده و مجوزهای لازم در این زمینه صادر می‌شود.

به گزارش بازارکار از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمدرضا شاه‌پسند عصر امروز در دومین جلسه شورای مهارت استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به شمار بالای افراد واجد شرایط برای دریافت آموزش‌های مهارتی نمی‌تواند برای این تغداد تعداد متقاضی پاسخگو باشد.

وی بیان کرد: اجرای طرح آموزشی عملی در محیط کار این اقدام عملیاتی و اشتغال‌زایی می‌شود و در راستای اجرای این طرح مهارت‌آموزان از آموزش رایگان بهره‌مند می‌شوند و بر این اساس اصول بنگاه‌داری و تعامل با مشتریان نیز ارائه می‌شود.

معاون آموزش، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد: تسهیل صدور مجوزهای فعالیت به آموزشگاه‌های آزاد برای ارائه آموزش‌های عملی به مهارت‌آموزان در دستور کار قرار گرفته است.

شاه‌پسند اظهار کرد: رشته‌های شغلی براساس سند آمایش سرزمین مشخص شده و  به همین منظور مجوزهای لازم صادر می‌شود.

وی تصریح کرد: رهگیری اشتغال ایجاد شده در جریان اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار رویکرد مهم سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای است که درصد بالایی در این طرح نسبت به طرح مهارت‌آموزی در آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای به اشتغال مشغول هستند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا