یزدیزد- سردبیر

بررسي دفاتر كاريابي در يزد

استان یزد دارای 34 کاریابی فعال است که از این تعداد 25 دفتر فیزیکی که 13 کاریابی در مرکز استان و 12 کاریابی در شهرستانها قرار دارند. ضمنا 9 کاریابی الکترونیکی بصورت مجازی در حال فعالیت هستند.

نشست مدیران پشتیبانی و توسعه منابع انسانی دستگاههای عضو شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد.
سیدحسین سالاری مدیرپشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: این نشست پیرامون احصا ظرفیتها وفعالیت های قابل واگذاری دستگاههای عضو به دفاتر مشاوره شغلی خدمات کاریابی است.
وی گفت: شناسایی ظرفیتهای بخش غیردولتی و فعالیتهای قابل واگذاری در راستای کاهش تصدی گری دولت و تقویت بخش غیردولتی و تسهیل خدمت رسانی باید مورد تاکید دستگاه ها باشد.

سالاری با اشاره به اینکه انجمن صنفی کاریابی های استان باید جلسات تخصصی با مدیران پشتیبانی دستگاه های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار کند و در صورت نیاز تفاهم نامه بین انجمن و دستگاه بابت واگذاری خدمت به مردم منعقد گردد.
در ادامه فریبا آیت اللهی مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل گفت: استان یزد دارای 34 کاریابی فعال است که از این تعداد 25 دفتر فیزیکی که 13 کاریابی در مرکز استان و 12 کاریابی در شهرستانها قرار دارند. ضمنا 9 کاریابی الکترونیکی بصورت مجازی در حال فعالیت هستند.
وی ادامه داد: این دفاتر ملزومات و نیروی انسانی و فضای فیزیکی مناسبی در اختیار دارند و با سامانه های متعدد کار می کنند و بسیار توانمند و برخی از آنها سابقه بالایی دارند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا