اجتماعیاقتصادی و بازار سرمایهالبرز- سردبیرتسهیلاتدسته‌بندی نشدهکارخانه های نوآوریکسب و کارهای نوپانوآوری و کارآفرینی

ارائه تسهیلات به شرکت‌ها و کسب و کارهای نوپا از طریق سامانه توان آفرین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز گفت: تسهیلات به شرکت‌ها و کسب و کارهای نوپا از طریق سامانه توان آفرین پرداخت می‌شود.

به گزارش بازار کار به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، محمد حسین شاهینی سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهرستان کرج دیدار و گفتگو کرد.
محمد حسین شاهینی سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اشاره به پوشش مطلوب و حداکثری ارتباطات ثابت و همراه در روستاهای استان، از پایش روستا به روستا وضعیت ارتباطی توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رفع نقایص موجود خبر داد.
شاهینی گفت: ارائه تسهیلات به شرکت ها و کسب و کارهای نوپا از طریق سامانه توان آفرین، تلاش در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال، پیگیری اجرای پروژه دولت الکترونیک ذیل کارگروه استانی، برون‌سپاری خدمات الکترونیکی به دفاتر پیشخوان دولت و تعامل بیشتر دستگاه های استانی در این خصوص، برگزاری رویدادهای کارآفرینی از دیگر برنامه های این اداره کل است.
در ادامه آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهرستان کرج ضمن تشکر از اقدامات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز بیان کرد: دولت الکترونیک نقش مهمی در توسعه استان دارد و یکی از شاخص ترین عوامل پیاده سازی دولت الکترونیک جلو گیری از فساد اداری و رضایت مندی مردم از خدمات ارائه شده از سوی دولت خواهد بود.
وی بیان کرد: حرکت در مسیر توسعه و بهره گیری از فناوری روز، ازجمله اولویت های جمهوری اسلامی است و در این رابطه باید به موضوع سواد رسانه ای و ارتقای آن توجه ویژه ای معطوف شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا