آموزش و مهارتپارک های علم و فناوریدسته‌بندی نشدهقزوین- سردبیرمراکز رشد

شهرک ملی مهارت در استان قزوین راه‌اندازی می‌شود

استاندار قزوین گفت: در چهارچوب توافق با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به دنبال ره‍اندازی شهرک ملی مهارت در استان قزوین هستیم.


به گزارش  بازارکار به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، محمدمهدی اعلایی در نشست با مدیران مراکز دانشگاهی، علمی و پژوهشی استان قزوین که در سالن جلسات پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: وقتی استاندار و همه معاونت‌های استانداری در چنین جلسه‌ای حضور دارند، معنی‌اش این است که همه از جنس دانشگاه هستیم و به دنبال ایجاد مفاهمه برای حل مسائل استان هستیم.
وی با بیان اینکه دولت انقلابی سیزدهم با وعده حل مسائل و مشکلات عدیده مردم به ویژه در حوزه اقتصاد وارد میدان شده است، اضافه کرد: اگر بی‌برنامه و با رخوت عمل کرده و اهل ریسک نباشیم، مطالبات مردم و وعده‌هایی که به آنها داده‌ایم، تحقق نخواهد یافت و نتیجه رخوت و رکود در کار مدیران ناراضی شدن مردم است.
اعلایی با یادآوری اینکه استاندار سیاست‌گذار و مجری سیاست‌های دولتی در درون استان است، ادامه داد: در حال حاضر مدیریت عالی استان به دنبال این نیست که مانند مبصر با سایر بخش‌ها برخورد کند، بلکه بنا داریم با یک رویکرد مدیریتی مشکلات و مطالبات را پیگیری کنیم تا مردم را به خواسته‌های بحقشان برسانیم.
وی تصریح کرد: مجموعه مسئولان دولتی و حاکمیتی استان باید به دنبال این باشند که روند پیشبرد امور را به نفع مردم اصلاح کنند و هر مدیری باید طوری تصمیم‌گیری کند که همزمان منافع مردم و نظام تأمین شود و باید به دنبال ایجاد تغییرات در جهت مطالبات مردم باشیم.
استاندار قزوین: امکان تولید نهاده‌‌های دامی برای صنایع دامی مهیا شد
استاندار قزوین: اجرای طرح‌های پیشگیری از بحران اولویت شورای پدافند غیرعامل باشد
معاون استاندار قزوین: در پرداختن به موضوعات فرهنگی و اجتماعی بدسلیقگی مشاهده می‌شود
استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه به عنوان نماینده عالی دولت از مسئولان مراکز آموزش عالی و پژوهشی استان مطالبه‌گر اجرای سیاست‌های آموزشی نظام خواهم بود، گفت: در عین حال در مقابل مردم هم باید پاسخگو باشم و به همین خاطر این مطالبه‌گری و پاسخگویی باید به صورت متناظر و هماهنگ اتفاق بیفتد تا استان در ریل پیشرفت قرار بگیرد.
اعلایی با اشاره به جایگاه پارک علم و فناوری در تحقق اقتصاد و تولید دانش‌بنیان افزود: از مدیریت جدید پارک علم و فناوری توقع داریم که تغییر و تحول بزرگی در حرکت پارک ایجاد کند. چرا که در استان قزوین نیروهای نخبه و شرکت‌های دانش‌بنیان قوی داریم و باید از این ظرفیت‌ها بهترین استفاده برای رشد تولید و اشتغال‌زایی بشود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا