دسته‌بندی نشده
موضوعات داغ

صدور مجوز کسب وکارهای خانگی تسهیل می شود

معاون کارآفرینی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی دربازید از غرفه معاونت آموزش وکارآفرینی جهاد دانشگاهی

معاون کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درگفت وگو با بازارکار  در بازدید از غرفه معاونت آموزش وکارآفرینی جهاد دانشگاهی د ربوستان گفتگو با اشاره به اینکه یکی از مشکلات حوزه مشاغل و کسب وکارهای خانگی بحث مجوز است گفت:‌ درجلسه روز چهارشنبه هشتم دی ماه درباره بحث تسهیل صدور مجوز کسب وکارهای خرد وخانگی تصمیم گیری می شود.

دکترمحمود کریمی  بیراوند در این بازدید که با همراهی دکتر بیجندی معاون آموزش وکار آفرینی جهاد دانشگاهی و مهندس سیروس دشتی مدیرکل کارآفرینی واشتغال این نهاد انجام شد با اشاره به اینکه صدور مجوز یکی از چالش های توسعه مشاغل خانگی در کشور بوده، تصریح کرد:‌ سیاست وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی از یک سو تسهیل و آسان کردن صدور مجوزهای کسب و کار خانگی و ازسوی دیگر نظارت وزرات تعاون کار ورفاه اجتماعی برفعالیت مشاغل و کسب وکارهای خانگی در سراسرکشوراست.

کریمی بیراوند مهمترین سیاست معاونت کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی را اجرای سیاست زیست بوم کارآفرینی درکشور عنوان کرد وگفت :‌در این زیست بوم نقش همه دستگاهها درحوزه اشتغال وکارآفرینی مشخص می شود .

وی با استقبال از دستاوردهای جهاد دانشگاهی درحوزه اشتغال و کارآفرینی بر همکاری بیشتر با این نهاد تاکید کرد.

دکتر کریمی بیراوند در این بازدید از دکتر بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی دعوت کرد در شورای اندیشه ورزی این وزارتخانه که با همکاری متخصصان خضوضی و دولتی برگزار می شود شرکت نمایند.

دراین بازدید دکتر محمد صادق بیجندی دستاوردهای اشتغال جهاد دانشگاهی را درزمینه اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی وهمچنین نظام جامع هدایت شغلی وراه اندازی مدرسه ملی مهارت تشریح کرد.

نمایشگاه توانمندی ها ودستاوردهای جهاد دانشگاهی از تاریخ ۵ تا ۹ دی ماه دربوستان گفتگو برگزار می شود

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا