دسته‌بندی نشده

امکان هم‌افزایی سازمان جوانان هلال احمر و جهاد دانشگاهی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اعلام کرد،امکان هم‌افزایی سازمان جوانان هلال احمر و جهاد دانشگاهی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در حاشیه بازدید خود از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰، گفت: احساس وجدی که در مجموعه این نمایشگاه حس می‌شد به خاطر توانمندی‌های جهاد دانشگاهی بود که با معرفی این نمایشگاه‌ به جوانان می‌توان بازگو کرد که امر “خواستن توانستن است” در حد شعار نبوده و این امر در بخش‌های مختلف نمایشگاه به چشم می‌خورد.
به گزارش بازارکار، محمد گل‌فشان در حاشیه بازدید خود از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰، اظهار کرد: امر “خواستن توانستن است” در حوزه های مختلف این نمایشگاه به چشم می‌خورد. درواقع محققان جهاد دانشگاهی با عملکرد و فعالیت‌های خود می‌توانند الگوی بسیاری از دستگاه‌ها باشند.
گل فشان با اشاره به فعالیت‌های این سازمان، ادامه داد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در بسیاری از امور از جمله کارآفرینی که مورد توجه جهاد دانشگاهی نیز هست، فعالیت دارد. از این رو می‌توانیم با جهاد دانشگاهی در چنین زمینه‌هایی هم افزایی خوبی داشته باشیم تا فعالیت‌هایمان مفیدتر واقع شود. ما قشر عظیم جوانان را در اختیار داریم و می‌توانیم از طریق آموزش به این قشر نیز هم‌افزایی داشته و مفید واقع شویم.
مایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ از پنجم دی ماه سال جاری تا نهم همین ماه در مرکز نمایشگاهی بوستان گفتگوی تهران دایر است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا