پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

تحقق 500 هزار شغل را با همکاری و توان علمی جهاد دانشگاهی عملیاتی می کنیم

مدیرکل هدایت های شغلی کمیته امداد در بازدید از غرفه آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی: تحقق 500 هزار شغل را با همکاری و توان علمی جهاد دانشگاهی عملیاتی می کنیم

مدیرکل هدایت های شغلی کمیته امداد در بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی گفت: اجرای طرح هدایت شغلی برای پایدار سازی اشتغال ایجاد شده مددجویان است و در این زمینه از توان و ظرفیت جهاد دانشگاهی به خوبی استفاده می کنیم.
به گزارش بازارکار؛ علیرضا رمضانی در بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی  که با همراهی دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی و مهندس سیروس دشتی مدیرکل اتغال و کارآفرینی جهاد دانشگاهی صورت گرفت با اشاره به اینکه موضوع تحقق 500 هزار شغل را با همکاری جهاد دانشگاهی عملیاتی می کنیم اظهار داشت: جهاد دانشگاهی در سراسر کشور توانمندی های زیادی دارد و ما از توانمندی های علمی و آموزشی این نهاد برای توسعه آموزش های کارآفرینی مورد نیاز مددجویان نهایت استفاده را خواهیم داشت.
وی ادامه داد: کمیته امداد امام (ره) در کنار اشتغال زایی برای مددجویان، اجرای طرح هدایت شغلی را برای پایدار سازی اشتغال ایجاد شده پیگیری می کند تا بتوانیم فرایند اشتغال ایجاد شده را در چرخه ای مناسب به بالاترین حد موفقیت برساینم.
مدیرکل هدایت های شغلی کمیته امداد از امضای تفاهم نامه ها و قراردادهای همکاری با جهاد دانشگاهی خبر داد و تصریح کرد: جهاد دانشگاهی بازوی مهم کمیته امداد در بحث هدایت شغلی است و از شبکه فعال این نهاد در سراسر کشور استفاده می کنیم.
مدیرکل هدایت های شغلی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اضافه کرد: به زودی بحث آموزش های مهارتی کارآفرینی برای بیش  16 هزار نفر با همکاری جهاد دانشگاهی در سراسر کشور آغاز می شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا