اردبیلاردبیل- سردبیر

حمایت از تولیـد و اشتغال از اولویت‌های بانک‌های عامل باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بر لزوم حمایت بیش از پیش بانک‌های عامل از طرح های تولیدی و سرمایه گذاری در استان تاکید کرد.

جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار روستایی و عشایری به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ، نمایندگان معاونت اقتصادی استانداری، دستگاه های اجرایی بخشی و بانک های عامل در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم تلاش دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل در جذب اعتبارات اشتغالزا گفت: به منظور عدم انحراف طرح های بهرمند و متقاضی تسهیلات از رسالت و مسیر اصلی خود، لازم است نظارت مستمر توسط دستگاه های اجرایی و بانک های عامل انجام شود.
بهروز رحیم زاده با عنوان اینکه اعطای تسهیلات فقط به رسته فعالیت های مشخص قابل انجام است گفت: بانک های عامل همکاری لازم در راستای تسهیل شرایط اجرای طرح های اشتغالی و حمایت از سرمایه گذاران را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.
وی همچنین با اشاره به محدودیت اعتبارات، از کلیه دستگاههای متولی خواست تا در انتخاب طرحها، تعداد اشتغال ایجادی و بازدهی اقتصادی را در اولویت قرار دهند.

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا