مازندرانمازندران- سردبیر

۵۰۰ روستای مازندران برای تحول اقتصادی نشانه گذاری شده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: ۵۰۰ روستا در طرح ایجاد تحول اقتصادی نشانه گذاری شده است و حساسیت زیادی روی این طرح داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار بازار کار ، حسن عنایتی در جلسه شورای کشاورزی استان با بیان اینکه تلاش مدیران بخش کشاورزی مازندران در تأمین امنیت غذایی ستودنی است چراکه سفره مردم به فعالیت ما بستگی دارد و در سخت‌ترین شرایط توانستیم مایحتاج ضروری مردم را تأمین کنیم، افزود: موتور محرکه سازمان، نیروی انسانی است و توجه به جانشین پروری مورد تاکید است و نگرش‌ها به سمت و سوی بکارگیری افراد جدید با انرژی و انگیزه جدید برود.
وی ادامه داد: نیروهای ارزشمند و اثرگذار را در هر کجای مجموعه سازمان تا سطح مراکز شناسایی و بکارگیری کنید تا با شتاب بیشتری حرکت کنیم، شرایط و وظایف خودمان را مطابقت دهیم و اعتمادسازی کنیم تا در سایه این اعتماد به بهره‌وری مطلوب برسیم.
وی یادآور شد: مدیران باید برنامه کاری داشته باشند و برنامه خود را ارائه داده و بر همان اساس ارزیابی خواهند شد و دانش‌بنیان کردن کشاورزی منجر به ایجاد تحول در کشاورزی استان خواهد شد و همه مدیران روی این اصل تمرکز کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اظهار اینکه افزایش تولید و بهره‌وری و کاهش هزینه تولید با کشاورزی دانش‌بنیان محقق خواهد شد، گفت: ۵۰۰ روستا در طرح ایجاد تحول اقتصادی نشانه گذاری شده است و حساسیت زیادی روی این طرح داشته باشیم.
عنایتی گفت: شرایط امور زمین اصلاً خوب نیست و بستر تولید نیاز به حمایت و حفاظت دارد تا از گزند متخلفان و زمین‌خواران مصون بماند وباهرگونه تغییر کاربری بشدت برخورد می‌کنیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا