مازندرانمازندران- سردبیر

ثبت ۵ اختراع در صنایع فولادی دانش بنیان مازندران

لطیفی، فعال صنایع فولادی و پروفیل در مازندران از ثبت پنج اختراع در این واحد دانش بنیان خبر داد و گفت: تولید لوله و پروفیل بدون تعویض قالب از جمله اختراعات است.

به گزارش خبرنگار بازار کار ، مجید لطیفی با اشاره به ظرفیت بالای دانش فنی این شرکت دانش بنیان و ثبت پنج اختراع گفت: نمونه ماشین آلات و خط تولید این واحد تولیدی در ایران و خاورمیانه بی نظیر و منحصربفرد است.
این فعال در صنایع با اظهار اینکه از سال ۸۳ در شهرک صنعتی نکا استقرار پیدا کردم، ادامه داد: طی بازه زمانی دو ساله، دانش فنی این صنعت چندبرابر شد. است.
وی با بیان اینکه خط تولید را یک کارگاه کوچک ۲۷۰ متری با امکانات ناچیز و سرمایه کم ایجاد کردیم، افزود: با تلاش ۱۰ ساله توانستیم به جهش بزرگ دست یابیم.
لطیفی با اشاره به صادرات محصولات به کشورهای مختلف از جمله قطر گفت: همچنین عمده محصولات به کشورهای آسیای میانه صادر شده است.
وی ادامه داد: با توجه به شعار سال جاری و وعده های دولت برای تامین مسکن، روش نوین تولید صنعتی مسکن را تدوین و طراحی کردیم.
مدیرعامل صنایع فولادی و پروفیل سنگین فولاد ماشین نکا یادآور شد: برای نمونه یک واحد هشت طبقه با تمام ویژگی هیا خوب و برجسته و قیمت مناسب در محوطه کارخانه احداث کردیم و این مسکن با قیمت مناسب قابل عرضه و واگذاری خواهد بود.
او با اظهار اینکه از اواخر سال ۹۳ به عنوان شرکت دانش بنیان معرفی شدیم، گفت: مصرف انرژی با ظرفیت تولید برابر نسبت به دیگر خط های تولید یک سوم است.
لطیفی شمار اشتغال ایجاد شده را ۱۲۰ نفر ذکر کرد و گفت: پنج اختراع از جمله خط تولید لوله و پروفیل بدون تعویض قالب، جرثقیل سقفی، دستگاه رل جمع کن در این شرکت دانش بنیان ثبت شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا