آموزش عالیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

توسط دانشگاه علمی کاربردی ؛ برنامه‌های ملی تور فناوری و دستیار فناوری اجرا می شود

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از اجرای دو برنامه ملی حوزه فناوری در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، علی صدر سرپرست معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با اعلام این خبر افزود: در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با هدف فرهنگ‌سازی، ترویج و توسعه نوآوری و فناوری در سطح کشور، اجرای برنامه‌های ملی تور فناوری و دستیار فناوری با همکاری معاونت نوآوری و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور در سطح دانشگاه برگزار می‌شود.
وی در ادامه اظهار داشت: با ابلاغ طرح دستیار فناوری توسط معاونت نوآوری و فناوری وزارت عتف، مراتب در دستور کار این دانشگاه قرار گرفت و با پیگیری به عمل آمده، تاکنون ۳۱ تفاهم‌نامه‌های همکاری میان واحدهای استانی دانشگاه و پارک‌های علم و فناوری سطح کشور منعقد شده است.
صدر افزود: برنامه ملی تور فناوری با هدف تعامل مناسب‌تر با زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان از طریق انجام بازدید از واحدهای فناور مستقر در پارک‌های علم و فناوری در دانشگاه آغاز شده است.
وی ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی مناسب مراکز آموزش علمی کاربردی و هماهنگی واحدهای استانی دانشگاه بتوانیم در سالی که به عنوان تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین نامگذاری شده است، شاهد اجرای شایسته برنامه ملی تور فناوری و فراگیر شدن روحیه کارآفرینی و تفکر خلاقانه در نظام علمی کاربردی باشیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا