خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

درحوزه اشتغال با هیچ مدیری تعارف ندارم/چهار مدیر کم کار در بردسکن تا پایان تیرماه تغییر می کنند

به گزارش بازارکار و به نقل از خبرگزاری فارس، علی دهقان زاده فرماندار بردسکن در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان گفت: در حوزه اشتغال با هیچ مدیری تعارف ندارم. دهقان زاده افزود: متاسفانه برخی از مدیران در حوزه اشتغال و تولید کم کاری می کنند درصورتی که تعامل در حوزه اشتغال به نفع مردم است.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ تغییر و تحولی در سطح مدیران ادارات انجام نداده ام گفت: تاپایان تیرماه علی رغم میل باطنی4 نفر از مدیران دستگاههای اجرایی برکنار خواهند شد و نیروهای تازه نفس و کارآمد جای آنها را خواهند گرفت.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بردسکن افزود: تاکید مقام معظم رهبری ، دولت و استاندار خراسان رضوی بر ایجاد اشتغال است و نباید در حوزه اشتغال ضعیف عمل شود.

دهقان زاده گفت: دولت تسهیلاتی را در حوزه اشتغال برای دستگاه ها تخصیص داده است و نباید دستگاهها در این حوزه تعلل کنند.

وی عنوان کرد: در راستای تولید و اقتصاد و ایجاد اشتغال هیچ منتی برسر کسی نداریم ووظیفه مدیران است گره ها را در حوزه تولید باز کنند.

 رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بردسکن با بیان اینکه در سایه وفاق و همدلی می توانیم در تمامی حوزه ها موفق عمل کنیم گفت: تاپایان تیرماه حداقل باید 30 درصد از تعهد اشتغال شهرستان تحقق پیدا کند نه اینکه تاکنون تنها 7 درصد آن محقق شده است.

وی افزود: تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری 2 هزار و 368 نفر است که تاکنون 161 نفر ثبت سامانه زیست بوم (سامانه رصد) شده است و بردسکن ازاین لحاظ دچار عقب ماندگی است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا