آموزش و پرورشاصفهان- سردبیرشرکتهای دانش بنیانکسب و کارهای نوپا

پیش‌بینی چهار منطقه اقتصادی در اصفهان

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از انجام ۹ پروژه پیشران اقتصادی در این دفتر خبر داد و گفت: یکی از این ۹ پروژه، منطقه ویژه اقتصادی است که پیش بینی چهار منطقه در استان شده است.

به گزارش بازارکار و نقل از ایسنا احسان شهیر امروز (سه‌شنبه-۹ تیرماه) در آیین تجلیل از مدیران پیشکسوت و پیشرو صنعت استان اصفهان در محل اتاق بازرگانی اصفهان، اظهار کرد: ستادی برای ایجاد تحول در ایجاد کار و بستر برای دانش پایه‌گذاری شده که هر کسی در آن سهم و مسئولیتی دارد. باید آن را درک کرده و با سرعت و شتاب متناسب انجام شود.

وی افزود: سیاست استانداری اصفهان و بحث آمایش استانی بر دو حوزه اقتصاد گردشگری و دانش بنیان بنا شده است که جز با همت و همکاری کارآفرینان محقق نمی‌شود.

شهیر خاطرنشان کرد: به نسبت ارقام کشوری تعداد کل بیکاران اصفهان وضع بدی ندارد اما آمار بیکاران در مقاطع تحصیلی اصفهان بسیار بد است. این آمار و شرایط زمانی قابل بهبود است که از تجربه مدیران موفق استفاده شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از انجام ۹ پروژه پیشران اقتصادی در دفتر امور اقتصادی خبر داد و گفت: یکی از این ۹ پروژه، منطقه ویژه اقتصادی است.

شهیر ادامه داد: چهار منطقه اقتصادی در استان مدنظر است. مجوزهای کاشان تقریباً آماده و زیرساخت‌های آن انجام شده است. شهرک پوشاک یکی دیگر از پروژه های پیشران است که جز سیاست‌های استان است.

وی تاکید کرد: برای مدیریت نیاز به الگو و ستاره‌هایی داریم که افراد حاضر در حوزه کسب و کار مسیرشان را گم نکنند.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر لزوم استفاده از تجارب، تصریح کرد: در فلزات محصولات شیر تخم مرغ و بسیاری زمینه‌های دیگر پیشتازیم، اما برای تحول عظیم در اصفهان باید از تجارب افراد موفق کسب‌وکار استفاده شود.

شهیر خاطرنشان کرد: برای اصفهان باید همه قدم برداریم. مسئولان استانی حاضر شدند و امیدوارم با مشارکت مدیران پیشکسوت و پیشرو صنعت استان اصفهان مسیر هموارتر و سریع‌تر طی شود.

وی با اشاره به عدم حضور معاون اقتصادی استاندار اصفهان به سبب سفر به خوروبیابانک و نایین، در خصوص ایام گرامیداشت شهیدبهشتی، افزود: شهید بهشتی از مدیران تراز انقلاب بود که برای اصفهان افتخار است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا