آموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتاجتماعیلرستانلرستان- سردبیر

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: اشتغال متناسب با استعدادیابی جامعه هدف برنامه‌ریزی می‌کنیم

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: اشتغال متناسب با استعدادیابی جامعه هدف برنامه‌ریزی می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار بازار کار در لرستان، همایون عمودی زاده اظهار کرد: در بحث اشتغال مددجویان تحت حمایت بهزیستی لرستان چندین مورد را در دستور کار قرار دادیم و قرار است بانکی اطلاعاتی از وضعیت مددجویان استان تشکیل و در این راستا افراد را شناسایی و نیازسنجی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه استعداد یابی جامعه هدف انجام و براساس آن برای موضوع اشتغال آنان برنامه‌ریزی انجام می‌دهیم، خاطر نشان کرد: در حال حاضر برای مددجویانی که شناسایی شدند آمادگی شغلی را برای آنان انجام می‌دهیم یعنی مشاوره‌هایی را به همکاران ارائه می‌دهیم و براساس استعدادی که مددجویان دارند از ظرفیت شغلی ایجاد شده بهره ببرند.

مدیرکل بهزیستی لرستان با بیان اینکه برای امسال برنامه داریم که اشتغال را به اشتغال باثبات و پایدار تبدیل کنیم، تصریح کرد:  آموزش‌مهارتهای فنی و حرفه‌ای را برای جامعه هدف را در دستور کار داریم.

عمودی‌زاده گفت: اعتبار بهزیستی استان در سال گذشته ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی بود که امسال این مبلغ به ۲۸۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این ۲۸۰ میلیارد تومان که از محل تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ بوده با همکاری بنیاد برکت  و از محل تبصره ۱۸، ۵۴ میلیارد تومان برای اشتغالزایی جامعه هدف تفاهم نامه بستیم که از این محل ۲۷ میلیارد تومان تخصیص یافته و مددجویان را به بنیاد برکت معرفی کردیم.

مدیرکل بهزیستی لرستان خاطرنشان کرد: به دنبال ایجاد اشتغال باثبات و دانش‌بنیان برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان هستیم.

انتهای پیام

 

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا