اخبار استخدامبانک و بیمهدسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیانکارخانه های نوآورینوآوری و کارآفرینی

حمایت بانک شهر از دانش‌بنیان‌‌ها

گسترش همکاری‌‌ها با فعالان حوزه فناوری‌های نوین را با هدف کمک و حمایت‌های مالی و بانکی از شرکت‌‌های دانش‌بنیان، در دستور کار داریم.


به گزارش بازارکار،مدیرعامل بانک شهردر مراسم امضای تفاهم‌نامه میان بانک شهر و صندوق توسعه فناوری‌‌های نوین، ضمن بیان مطلب فوق گفت: در سالی که مزین به نام «تولید، دانش‌‌بنیان و اشتغال‌آفرین» است، افزایش تعاملات و همکاری‌های مشترک با فعالان حوزه فناوری و به‌ویژه شرکت‌های فعال در این حوزه را افتخاری برای خود می‌دانیم.
سید‌محمد‌مهدی احمدی با تشریح ویژگی‌ها و ظرفیت‌‌های منحصربه فرد بانک شهر در شبکه بانکی کشور افزود: این بانک از چابکی و انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار بوده و سرعت دسترسی به خدمات برای شهروندان و مشتریان بسیار در آن بالاست. وی با اشاره به ارتباط نزدیک شهرداری‌‌ها با بانک شهر و بهره‌مندی آنان از خدمات و ظرفیت‌های این بانک عنوان کرد: می‌توانیم زمینه ارتباط نزدیک شرکت‌‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها با شهرداری‌ها را با هدف تسهیل خدمات‌رسانی به شهروندان برقرار کنیم. مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه شهرداری‌‌ها هم‌اکنون به عنوان نقطه تماس ارائه خدمات روزانه به شهروندان در کشور مطرح هستند، افزود: استفاده از فناوری‌های نوین در مدیریت شهرها قطعا می‌تواند به بهره‌مندی کامل شهروندان از خدمات شهری منجر شود و ما در بانک شهر آمادگی داریم پیوستگی را میان صندوق توسعه فناوری‌های نوین و شهرداری‌ها ایجاد کنیم.
احمدی در ادامه با تاکید بر اینکه قانون جهش تولید این فرصت را برای بانک‌ها به وجود آورده که در کنار صندوق‌های فناوری قرار گیرند، گفت: بانک شهر طی سال‌های اخیر با نوآوری در خلق محصولات متنوع؛ توانسته در حوزه فناوری اطلاعات پیشرو باشد. وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون نیز با برگزاری نشست‌های مشترک و افزایش همکاری‌ها با شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانیم دریچه‌ای جدید برای ارائه خدمات مالی و بانکی به مشتریان بانک‌ها و شهروندان باز کنیم. مدیرعامل بانک شهر با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه این بانک در حوزه ارزی و ارائه خدمات برتر به مشتریان در این حوزه افزود: می‌توانیم در چارچوب قوانین و مقررات نیازهای ارزی شرکت‌‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها را مرتفع کرده و از دغدغه آنان در این خصوص به صورت جدی بکاهیم. احمدی با تاکید بر اینکه تفاهم‌نامه میان بانک شهر و صندوق توسعه فناوری‌های نوین باید از حالت تشریفاتی خارج و با تشکیل کارگروهی مشترک تبدیل به یک برنامه عملیاتی شود، گفت: ارائه تسهیلات، صدور ضمانت‌نامه و… برای شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی هر بانکی امکان‌پذیر است اما ما به دنبال ارائه خدمات متفاوت و برتر بر اساس نیاز شرکت‌ها با هدف بازآفرینی قدرت آنها هستیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا